Co do mobilu na přehrávání videa a hudby?

Od: Datum: 15.03.12 16:57 odpovědí: 10 změna: 01.10.14 21:23

Chtěl bych se zeptat co konkrétně bych si měl do mobilu Sony Ericsson Xperia Neo V s androidem stáhnout (nejlépe zdarma) aby mi to bez problémů přehrávalo všechna videa a hudbu. Nyní mi to přehrává pouze některé videa a hudbu. Chtěl bych abych na mobilu mohl přehrávat různé televize, videa, rádia a hudbu z internetu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.12 19:52

Vyzkoušej MX Video Player spolu s balíkem kodeků. Vše najdeš zdarma na Marketu.

doplněno 15.03.12 21:30:

Tento je základní:

http://goo.gl/f1d4I

Zbytek jsou kodeky případně placená verze.

Ohodnoceno: 0x

Od: vlazy*
Datum: 15.03.12 20:52

Tak jsem si ten MX Video Player nechal vychledat na marketu a našlo mi to 7 těchto přehrávačů (https://play.google.com/store…arch?q=MX+Video+Player&c=apps). Který z těchto přehrávačů by asi bylo nejlépe nainstalovat?

Od: vlazy*
Datum: 15.03.12 23:28

Stahnul jsem si ten MX Video Player do mobilu, ale nic z toho co mi předtím nešlo přehrávat mi nejde ani nyní. Nevíte někdo co s tím? Stáhnul jsem si tento přehrávač, ale nic mi nepřehrává.
Datum: 27.09.14 11:05

Jsem na tom stejně, stáhl jsem přehrávač i kodek 6, obojí nainstaloval a nic nejde !

Datum: 27.09.14 14:25

já do Xperie E žádný nestahoval a přehrávám vše co tam dám.v aac,mp3.mp4,3gp prostě v běžných formátech.vše co mi přehrála stařičká N3110c a něco navíc,ale co ještě nevím,jen jak postupně přdávám!

Datum: 29.09.14 18:22

I přes to, že je to Xperie E, tam musíš mít nainstalován nějaký přehrávač - JAKÝ?

Od: stan33
Datum: 29.09.14 22:57
Na android třeba Archos video player, Dice player, KMPplayer. A ten MX máte nainstalovaný správný přehrávač-kodek a projíté nastavení? A když přes správce souborů kliknete na film tak se vám nenabízí Mx jako přehrávač a ani v menu přehrávače nejsou Vaše filmy? Nemáte nějakou novou verzi androidu co nepustí aplikaci na sd kartu . Ještě zkusit restart.

Datum: 01.10.14 16:16

Po instalaci MX Playeru mi to nabídlo přesunout tuto aplikaci na SD kartu. Pak to chtělo ten kodek, tak jsem ho nainstaloval. Pak jsem si vymazal historii hovorů, která zabírala dost vnitřní paměti (flash) telefonu, bylo tam cca 500 hovorů ! Ale stejně když kliknu na filmový soubor, tak mi to nabízí přehrát buď aplikací "FILMY" ( kterou ovšem nemohu mezi nainstalovanými aplikacemi najít :o)) nebo pomocí MX Playeru. Když zvolím MX Player, tak to opět chce kodek označený v6 - ten už ale mámk naistalovaný - tak jsem z toho jelen.

Když zvolím přehrání pomocí "FILMY", tak to napíše, že soubor nelze přehrát !

doplněno 01.10.14 16:45:

Tak už to šlape. Bylo to v tom kodeku. Tvářil se jako nainstalovaný, ale nebyl. Tak jsem ho zkusil znovu stáhnout a nainstalovat a povedlo se ! Díky všem za snahu poradit.

Od: stan33
Datum: 01.10.14 19:37
Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.10.14 21:23

Děkuji za typy, ale už to hraje, tak to nebudu dráždit :o))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.