Přenos avi.souboru do mobilu

Od: Datum: 25.01.13 12:27 odpovědí: 11 změna: 08.02.13 19:27

Zdravím.

Prosím o radu. Nahrál jsem do mobilu typ Nokia C5-00.2 avi soubor - video (na paměťovou kartu). Jenže při hledání v mobilu jsem tento soubor nenašel. Zkusil jsem ho přesunout do jiných složek (na kartě v PC), ale opět se nikde neobjevil. Můžete prosím poradit, kde je chyba? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.13 16:53

Zkuste ho nejdřív překonvertovat do formátu MP4,myslím,že tenhle telefon .avi nepřehraje.

Ale proč se soubor nikde nezobrazuje,to netuším.

Ohodnoceno: 2x

Od: pepr®
Datum: 25.01.13 19:36

AVI by měla tato Nokia přehrát. Minimálně teda tato novější verze s 5Mp foťákem.

Formáty přehrávání videa: MP4, 3GPP, AVI; kodeky: H.263, H.264 a MPEG-4

Jde o to jestli to video, je v tom správném formátu, aby to mobil zkousnul.

Ovšem to nezobrazení na kartě by nemělo být závislé na formátu videa *nevi*

Ale překonvertování do MP4 by měla být jistota.

doplněno 25.01.13 19:39:

Napadlo mě zkusit jinou kartu a zjistit tak jestli je problém v mobilu nebo v kartě.

doplněno 25.01.13 19:40:

Případně naopak tuto kartu v jiném mobilu. Tzv. křížový test

doplněno 25.01.13 20:41:

Tak jsem našel dva, kteří si stěžovali, že to nepřehraje *.avi.

Ovšem pořád to může být to co jsem zmiňoval. Nesprávný formát. Třeba divX jde taky "zabalit" do AVI, ale tento tel. to nepřehraje.

doplněno 28.01.13 17:13:

Zkuste před konverzí změnit datový tok. Nejspíš snížit.

doplněno 28.01.13 17:14:

Jaký používáte program na konverzi?

Ohodnoceno: 1x

Od: arkanek
Datum: 31.01.13 18:16

Překonvertoval jsem ten film - video do formátu MP4. Mobil už to našel, ale bohužel to nepřehraje. Píše to : neplatný klip. operace byla zrušena. Tak nevím, co se to zase děje. Proč to nejde? Nevíš? Jak to zpravit? Děkuji.

Datum: 28.01.13 16:27

Děkuji vám všem za odpovědi. Překonvertoval jsem ten film - video do formátu MP4. Mobil už to našel, ale bohužel to nepřehraje. Píše to : neplatný klip. operace byla zrušena. Tak nevím, co se to zase děje. Proč to nejde? Nevíte? Jak to zpravit? Děkuji.

Datum: 28.01.13 17:28

Já videa do mobilu nahrávám přes Nokia PC Suite - jen připojíš telefon, nastavíš ukládání souborů na kartu a přetáhneš soubor na ikonu mobilu v okně programu, ten to sám zkonvertuje a nahraje do mobilu ;)

doplněno 31.01.13 18:40:

Mohl bys to popsat trochu podrobněji? Co myslíš tím "nejde přetáhnout"? Zkusil jsi spustit NPCS jako admin?

doplněno 07.02.13 17:58:

To ti ani nevypíše nějakou chybu? NPCS - Nokia PCSuite

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.13 18:15

To je pěkné. My taky používáme tento program. Jenže, jak mi radíš, tak to nefunguje. Nejde to přetáhnout nebo to píše, že nemám oprávnění k této operaci. Tak to nevím, co a jak.

Datum: 07.02.13 17:45

Prostě to nejde přetáhnout. Tato operace se nedokončí a zruší se. Je ještě u toho okénko jako u dopravní značky zákaz stání. Co to je NPCS? Díky.

Datum: 08.02.13 09:39

Děkuji. Člověk používá program často a neuvědomí si ani zkratku *smich*. Chybu píše jen to, co jsem napsal v předchozím příspěvku. Jak se nastavuje v tom NPCS admin?

Datum: 08.02.13 15:22

Použij "Spustit jako správce" v kontextové nabídce Windows.

Datum: 08.02.13 09:51

Teď jsem přetáhl video do mobilu přes adaptér. Je tam, ukazuje se, ale zase nejde bohužel přehrát. Opět stejná chyba. Když si to chci spustit, tak to píše - neplatný klip, operace zrušena. Mám to ale v tom správném formátu MP4. V čem je chyba? Co mám udělat pro to, aby to bylo již v pořádku? :(

Od: pepr®
Datum: 08.02.13 19:27

Zkusil jste jiné video? Jestli to dělají všechny nebo je třeba poškozené toto konkrétní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.