Jak se kopíruje sim karta na jinou?

Od: Datum: 06.11.12 17:32 odpovědí: 5 změna: 06.11.12 22:55

jak se kopíruje sim karta na nově zakoupenou ..jinou?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.12 17:43

Dobrý den, klonování SIMkaret opeřátoři vidí neradi, protože hlavně dříve se takhle klonovaly firemní karty za účelem používání i pro soukromé účely, a nebo měl někdo 2 mobily, tak aby nemusel neustále vyndávat baterie a měnit karty, tak si ji naklonoval. Dnešní SIMkarty mají již lepší zapezpečení proti kopírování. Ale ještě dnes se dají najít obchody / servisy, kde kopírují SIMkarty, hlavně na internetu. Kopírují ale převážně starší karty. Další možností je si na interntu koupit klonovačku, ale s ní se v podstatě nedá naklonovat SIMkarta vyrobená po roce 2002, ale pouze starší.

doplněno 06.11.12 17:54:

jethro: Tak to se omlouvám, já myslel, že se jedná o klonování.

Datum: 06.11.12 17:43

Stará i nová karta se dá do ruky slečně na prodejně autorizovaného dealera a řekne se jí: "Prosím zkopírovat data, děkuji". A ono se stane.

Nebo musíš mít softvér odpovídající danému typu telefonu, kabely atd. což je mnohem složitější.

doplněno 06.11.12 17:44:

Předpokládám, že se nejedná o klonování, ale přetažení dat (kontakty atd.)

Od: bmbx®
Datum: 06.11.12 18:04

Pokud se nejedná o klonování ale o kontakty, tak to lze i přes paměť telefonu. Zkopírovat do mobilu, vložit druhou SIM a nakopírovat .

Ohodnoceno: 4x

Od: lego®
Datum: 06.11.12 19:42

Bud Ti to zkopiruje nekdo v krame, nobo si to udelas pres telefon a pak je moznost SIM-ctecky http://aukro.cz/hit-ctecka-si…karet-na-usb-i2759731062.html .

Datum: 06.11.12 22:55

Nejjednodušší je zajít do autorizované prodejny O2, Vodafone nebo T-mobile. Před několika lety jsem přecházela z Vodafone na O2 a v prodejně O2 mi bez problémů simku zkopírovali, taky proč ne, když jsem s nima uzavřela smlouvu :-D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.