O2TV nahrávání na USB Flash nebo HDD

Od: Datum: 06.01.14 18:05 odpovědí: 5 změna: 04.02.15 22:26

Dobrý den, mám ten nový set top box O2TV bohužel nelze na něm nahrávat na HDD nebo FlashDisk potřeboval bych asi nějaký jiný firmware aby to šlo a nebo nějaký další přístroj?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.14 00:04

Jo,kamarade,to jsi udělal velkou chybu,protože sis koupil set to box se zabudovaným tunerem,který je určen jen pro přehrávání flašek a externích hdd,které musejí být správně naformátovány a to na FAT 32 a také nahrané na dekoderech v tomto souboru,což jsou v satelitních přijimačích a nynějších televizích,které musejí tento USB TUNER PRO NAHRÁVÁNÍ MÍT ZABUDOVANÝ.Tvuj přehrávač je však určen spíše pro přehrávání fotek a hudby.JEzákonem schválnosti to že co nahraješ na flešku na počítači,nepřehraješ na setoboxu a to stejné platí pro opačný směr a nic s tím nenaděláš můj švára si také maloval med kolem pusy,když básnil o tom jak levný koupil set to box s vidinou na nahrávání.když jsem mu předvedl to,že nepřehraje ani žadné fotky,které jsou nahrané na počítači na flašce tak změnil názor počítač totíž nahrává a přehrává vše co je naformátované v souboru NTFS a protože set to box přehrává soubory ve FAT 32,tak mu sklaplo.Pouze můj video recorder s nainstalovaným interním hdd,který je přímo určený pro přehrávání a nahrávání ve všech souborech,které si sám u sebe najde dovede přehrát fotky s počitače,také mě před pěti roky stál přes 13.000kč.Takže si musíš koupit set to box s USB NAHRÁVÁNÍM.Tato možnost musí byt u tohoto přijimače přímo uvedená.tento přijímač stojí kolem 1000kč KOUPÍŠ jej v internetovém obchodě OMKO v BRNĚpřes počítač.Tam ti také i ve všem poraději,co tě bude zajímat.z mích dobrých skušeností s tímto obchodem,také tam nakupuji tam také nakoupíš i externí HDD nejlepe 500 GB a s možnostíí vlastního napájení,to proto aby jej set to box zvládl utáhnout,ten také stojí kolem 2000kč.Nu a to je kolem toho vše tak AHOJ SAMOUK

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.01.14 07:47

Cítím potřebu se omluvít za mé možné nepravdivé názory.já totíž již delší dobu sháním set to box,který je z výroby naprogramovaný tak aby uměl přehrát soubor z počítače ve formátu NTFS a to se mě nedařilo,až dnes jsem na něj narazil náhodou při mém pátraní po firmě,která prodává a zajištuje satelitní internet přes SES ASTRA a u této mezinárodní společnosti,která má v PRAZEsvé zastoupení jsem jej i objevil,má tam totíž svůj internetový obhod,takže jsem jej okamžitě objednal.stojí 1600kč a z návodu,který jsem si stahl s internetu, je to přístroj podle meho gusta,nebot nahrává přes USB NA HDD AŽ 2TB a flešky 32GB a co je duležité pro mě přehrává ne jen soubory FAT 16a FAT 32-ale i NTFS a ty ostatní možnosti jako je JPG,MP3,MPEG 2 a 4 mě už tak nezajímají,Já totíž koupil sice PANASONIC PLAZMOVKU 108 ,ale bez USB v době kdy tato možnost ještě nebyla v modě a také nebylo tolik kanálů co dnes.A i když provozuji i satelit s nahrávánim tak kdo ví,zda u něj zůstanu za rok,dva.A co se týče satelitního internetu tak i to je na velmi dobré cestě při ůvodní cenové hladině i s montáží za 18.000kč s možnou rychlosti od 6 do 20 při ceně od 600kč do 2000kč měsíčně,ale je to pro vnučku která si žije na vysoké noze při svém velmi dorém zaměstnání a výdělku,tak at si to vychutná.

Datum: 07.01.14 15:07

Samouku, nic ve zlém, ale píšete opravdu strašné bludy. FAT32 či NTFS je pouze systém souborů. I kdyby SetTopBox podporoval jen FAT32, nemění to nic na tom, že když v počítači naformátujete flash disk na FAT32 (což drtivá většina už takto naformátovaná je) a zkopírujete na něj fotky, se systémem souborů na flashce to nic neudělá a bude stále FAT32 = STB flashku dokáže přečíst.

Problém tedy vůbec není v systému souborů FAT či NTFS, ale v použitém kodeku, který STB nedokáže přehrát.

Píšete, že dlouho sháníte STB, který umí NTFS. Já takový mám, má ho plno lidí, GoGEN DVB 418 T2U, stál tuším 950 Kč a umí pracovat se systémem souborů FAT i NTFS, nebyl žádný problém ani s externím diskem bez vlastního napájení. Také nemám problém přehrát nahraný pořad na PC, či fotky a videa z PC v TV, jen musí být video ve správném formátu, tedy MPEG2.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.01.14 20:06

Cítím opravdovou potřebu Vám ůpřímě poděkovat za Vaší otevřenou odpověd pane +++MIKIHANSI+++.Je vidět na první pohled,že jste,tím pravým ořechovým odborníkem přes počítače,kterého já potřebuj,jako sůl.Nechci tím přímo říci to, že jsem absolutní debil i když moje začátky se stolním počítačem před 10 roky byly natolik tvrdé a bolestné,že jsem jej ze vsteku,vyhodil z okna v prvním patře,to proto,že se mi ho podařilo tak zavírovat,že jsem s ním,nemohl ani hnout a dělal si co sám chtěl a to mě šlo děsně na nervy přestože jsem za něj dal 25.000kč tehdy a tři roky jsem jej nechtěl ani vidět v jiné podobě,ale nevydržel jsem,ale už jsem si koupil jen notebok proto,abych s ním měl méně práce až jej zase budu,nedej bože,posílat oknem na ulici.To se však už nestane,jsem totíž už řadně vyškolený a poučený a také důkladnější ve své opatrnosti při stahování různých souborů z internetu a zásadně respektuji doporučení mích placených hlídačů,kteří dokážou potencionálně nebespečné soubory před stažením zablokovat a tak zabránit jejích instalaci v počítači.Jinak však jsem sám sobě učitelem i žákem a vycházím ze skušeností jinych,například právě Vás,ale abych měl možnost poznat,že ten někdo je skutečně tím pravým na slovo vzatým a vzdělanějším technikem,než jsem já,tak musím zahrát i když na svůj ůkor, třeba právě toho blbce v zájmu toho,aby se našel někdo kdo moje hloupe názory vyvrátí,Nezlobte se že to takto říkám,ale je to moje politika a cesta za poznáním. s pozdravem samouk

Datum: 04.02.15 22:26

Software v O2 TV stbxu má pod kontrolou O2. Pokud nechtějí, aby z něj šlo nahrávat na flashku, tak to prostě nepůjde. Zjistěte si, zda to služba O2 TV vůbec umožňuje, možná v některých vyšších tarifech, ale pochybuju o tom. Pokud se budete snažit přeplácnout firmware, tak si to nejspíš rozbijete tak, že Vám nejspíš nepůjde televize vůbec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.