Zaschlý sirup v klávesnici

Od: Datum: 19.01.13 19:25 odpovědí: 2 změna: 19.01.13 20:00

prosím pomoc. Kamarádovi se rozbil ntb a než ho dal dohromady půjčila jsem mu svůj, no a on se mi při vracení omlouval, že do něj vylil vodu se sirupem. Že to hned vysušil, byla toho trocha a že to v pohodě funguje. No jo, ale po pár dnech mi polovina klávesnice příšerně cvaká a některé klávesy se jakoby zpomaleně vracení do své polohy.

Jak se dá rozebrat klávesnice u notebooku? Je to HP Pavilion. Pomoc :( Nejsem vůbec ajťák, tak prosím postup pro laika. Moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.13 19:50
avatar

Klávesnice se sice dá rozebrat a vyčistit, ale nevíš jak a nevíš čím, můžeš při rozebírání něco ulomit atd. atd. Proto bych to svěřil servisu a kamarád ať to zaplatí. Ono dost často platí, že jestliže chceš o něco přijít, tak to půjč.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mowla*
Datum: 19.01.13 20:00

Tady máš videonávod -


(pokud máš jiný typ, najdi si na YT přesně ten), aleosobně bych dal notes do servisu (taky může být leccost zaoxidováno) - platí kamarád, měl se o půjčenou věc starat lépe...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.