Autorádio - zapojení

Od: Datum: 06.01.14 17:11 odpovědí: 7 změna: 07.01.14 14:30

Ahoj chci se zeptat. Koupil jsem si autorádio - připojil GND na černý a žlutý na +, ale rádio nefunguje. Zkoušel jsem i přes pojistku připojit červený drát jak k GND, tak i k +, ale nefunguje. Zkouším to doma na laboratorním zdroji. Vyznáte se podle plánku kam co připojit? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 06.01.14 17:16

Žlty a červeny musiš dať na plus. Čierny na minus. A musi to hrať.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.14 17:21

Jo tak už to funguje díky. Jen k čemu je tedy ten červený? To se připojí na zapalování, aby rádio hrálo jenom když je zaplí zapalování?

Datum: 06.01.14 19:43

Ano, máš to tam napsané.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.14 20:51

Ano to vím, taky jsem to vše zkoušel, ale nenapadlo mě čekat 6 sekund po připojení červeného drátu.

Od: myska58
Datum: 06.01.14 18:28

Dobrý večer. ten červený nebo možná ten žlutý ted nevím ale jeden znich to je je stálé napájení kvuly paměti stanic,a ten druhy je prěs zapalování pro spuštění rádia

Od: mkat®
Datum: 07.01.14 14:20

Ale musia byť zapojene obidva.Aj žlty aj červeny su funkčne a radio nepôjde len z jednym drotom.A to ktory drot je na pamäť vyskušate tak ,že jeden odpojite a zachvilu pripojite.Ak ostanu stanice naladene ,tak ste sa trafili .Ak nie tak treba skusiť druhy.

Od: bmbx®
Datum: 07.01.14 14:30

žlutý je vždy paměť a červaný je vlastní napájení rádia. V nákresu bych jen považoval za chybku, že na paměť je psáno 15A pojistka a na rádio 1A, dal bych ty pojistky obráceně a 15A je na rádio trochu moc, pak že u plus červený je namalováno kostření :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.