Set top box pro 2 TV

Od: odpovědí: 3 změna:

Mohl by mi někdo poradit jaký set top box koupit , pro dva TV přijímače.MUSELY BY BÝT PUŠTĚNY STEJNÉ PROGRAMY , NEBO LZE KOUKAT NA KAŽDÉ TELEVIZI NA JINÝ PROGRAM? Dočetla jsem že by musel být dvoutunerový. Bude k tomu ještě něco potřeba? Díky za radu

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar mikihans

Dvoutunerové umí jeden program sledovat a druhý nahrávat, ale nedovedu si představit jak byste jedním ovladačem ovládali STB pro 2 televize. Nejde to. A i kdyby, rozhodně by stál dost peněz, narozdíl od obyčejného STB, který koupíte už za 500 Kč, to máte 1000 Kč celkem ;)


Hm , to je pravda.Mno jen ženská . Tak ještě dotaz: na satelit také nejdou připojit další TV? Na jednéTV platíme sat a pro další 2 TV kupovat set top box.

To je ten samej případ. Dvě televize dva satelity. Abys nemusela platit vse dvakrát (myslím placený programy) tak Skylink nabízí druhou kartu na který jsou stejný programy jako na ty první za 90 Kč.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]