Tiskárna HP Deskjet 3050 instalace

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den,

chtěl bych si pořídít výše zmíněnou tiskárnu, ale mám menší obavy z instalace. Nevím jak je to s těmito novými typy. V PC mi nefunguje CD mechanika, takže nemůžu istalovat z CDéčka. Dá se tato tiskárna připojit jenom přes ovládací panely? Šla by přes tento způsob naistalovat i WIFI?

Předem děkuji za odpověď

2 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar hejkal

Nedávno jsem řešil tu samou tiskárnu, pro změnu synovi chybělo CD...

na poradte.cz/... mi poradili, jak na to, jsou tam i odkazy na stránky, kde jsou ovladače pro 3050.

Nebyl absolutní problém podle jejich manuálu nainstalovat ovladače a to další a tiskárnu uvést do provozu. Napřed PC jen stahoval informace a napovídal, co a jak dál, až před koncem došlo na samotnou tiskárnu.

Jen je třeba dodržet jejich postup, například nepřipojovat tiskárnu k počítači, dokud k tomu program sám nevyzve.

Nainstaloval jsem všechno, už jen ze zvědavosti, co to všechno umí a co HP nabízí... syn má velkou paměť,( teda jeho PC) odinstalovávatje dost času, podle zkušeností a potřeby..

držím palce!

 


0x
avatar spider

Na CD bývají nutné ovldače pro správný chod tiskárny a další podpůrný software. Pokud nemůžeš instalovat z CD, zkopíruj si celý obsah instalačního disku na flash disk a odtud instalaci spusť. V mnoha případech si operační systém ovladače nainstaluje v nějaké základní verzi sám. Další možností je stažení ovladačů z internetu ze stránek výrobce tiskárny.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]