Setobox - není signál - proč?

Od: odpovědí: 7 změna:

Koupili jsme si nový setobox, a když ho zapneme píše to : není signál ... co s tím? :(

7 odpovědí na otázku

 

 


0x

Dobrý den. Problém je velice málo popsaný. Pro dobrou radu jsou důležité informace, jako z kterého vysílače příjímáte signál, nebo alespoň kde bydlíte, jakou máte anténu (tady hlavně, jestli bydlíte v paneláku a máte STA, nebo zda bydlíte v domku). Zda jste prostřednictvím této antény již někdy přijímali digitál, nebo doposud jenom analog, a také raději napište, co máte za STB.

doplněno 13.11.11 21:56:

V takovém případě pravděpodobně není Vaše společná anténa připravena pro příjem digitálu, a je vybavena starými kanálovými vložkami, které propustí jen analog na starých kanálech a na nových kanálech digitál ne. S tím nic neuděláte, budete se muset všichni v domě domluvit a pozvat si specializovanou firmu pro kompletní úpravu společné antény. Vy můžete zkusit tak pokojovku, nebo anténu do okna.


Jo aha, pardon ... Bydlíme v panelák a opravdu nevím ..

Doposud jsme měli analog a tak nám hrálo jenom nova , prima a čt ..


A STB máme : ECG DVT 960 PVR

 


0x
avatar ringo

Asi bude stačit naladit.

 


0x

No, když to píše, že není signál, tak vám nezbývá nic než tomu zařízení uvěřit a vyhovět mu. Záleží jakou máte anténu, pokud pokojovou tak s ní laborujte po bytě a snažte se ten signál najít, pokud spoečnou domovní, tak asi nevyhovuje (zeptejte se sousedů), pokud máte vlastní na střeše - tak nasměrovat.


takže poradit se seusedy .. a potom kdyžtak jít to reklamovat?

poradit se sousedy, protože společná anténa nemusí pro příjem digitálního signálu přizpůsobená, případně koupit pokojovku - záleží jaký máte v místě bydliště silný signál.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]