CT1-HD - přestalo vysílat?

Od: Datum: 05.03.13 11:50 odpovědí: 16 změna: 24.05.13 11:16

Nevíte proč přestalo vysílat na pozemním digitálním vysílaní CT1-HD?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 05.03.13 11:52

Protože ten čtvrtej Multiplex je "nabouchanej" a tak muselo ČT "ustoupit" kvůli novému kanálu Novy. Myslím že se jmenuje TELKA

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.03.13 11:55

Do budoucna to tam bude,nebo je to definitivně pryč?

Datum: 05.03.13 11:59

Těžko říci. Pokud nezavedou další Multiplex. Spíš ještě odpadne NOVA HD ta tam je myslím taky. Navíc je to vysíláno v MPG4 což zabere víc "prostoru" a taky možná polovina TV a setboxů MPG4 neumí.

doplněno 05.03.13 12:06:

http://www.parabola.cz/clanky…nova-zacala-testovat-v-dvb-t/

Od: luke237
Datum: 05.03.13 12:42
CT1 HD je nesmise definitivne pryc. Proste tam pro ni s temi novymi televizemi od Novy misto. V lete navic pribydou nove kanaly od CT (ten detsky a kulturni), takze asi pujde i Nova HD ven.

Datum: 05.03.13 12:40

ta digitalizace je zas k smichu , daji telku kde nic neni misto CT v HD , no ono popravde ja nemit satelit , tak chytam jen 3kanaly , coz je opak co mela digitalizace prinest...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.03.13 12:43
To musis bydlet opravdu blbe, protoze minimalne Mux1 a Mux2 pokryvaji asi 98% (95%?) obyvatelstva.

Datum: 05.03.13 13:26

Nepleteš si náhodou 3 MUXy. Protože v každém MUXu jsou víc než pouhé 3 kanály.

A s tím Srajlinkem jak to každý chválí. Napsali mi, že mám blbej satelit ať si pozvu odborníka. Jen proto že jsem jim sdělil že nedávno v TV programu i v EPG bylo úplně něco jiného než programově vysílali a to dokonce i s jinými začátky.

Dnes ráno okolo čtvrté hodiny nejméně 7 stanic (dle EPG měl běžet program) byla obrazovka úplně černá (nehlásilo zakódováno) a asi u třech byl na obrazovce zaseklý obraz. Když se mi něco zalíbí a chci nahrát reprízu většinou v nočních hodinách tak špatně dopadnu.

Datum: 05.03.13 13:37
Ja myslel, ze EPG si dodavaji TV samy *sok*

Od: pepr®
Datum: 05.03.13 16:13

Jasně, že jo.

To jen Jirbar má pocit, že za všechnu špatnost světa může Skylink. Už jsme to tu dřív řešili.

doplněno 05.03.13 23:43:

Jirbar:...mnozí nadávají? Těm třem nespokojeným, z nichž jeden si za to nejspíš mohl sám a dvoum nešla HD, na což stačí trochu huř nastavená parabola a špatné počasí, říkáte mnozí? To jste moc dobře neuhrál:D

Ale částečnou máte pravdu aspoň v tom, že za výpadky může nést vinu Skylink. I když ne vždy.

Já s ním problémy nemám a to se dívám na TV každou denní dobu. Ne v kuse samozřejmě.

Když je to tak hrůzostrašná firma, co vám brání jít o dům dál?

Jo a se Skylinkem nemám, kromě jejich karty, nic společného.

Datum: 05.03.13 21:54

Ty chytrej je mně jedno za koho kopeš. Přečti si tohle jak mnozí nadávají http://www.parabola.cz/forum/topic-76645/ a kdo jinej za to může. Jedině Srajlink. Jim platím. A to mně Ti blbci ještě napsali ať si pozvu odborníka, či koupím jinej satelit. Minulou noc toho polovina nešlo. Všechny nahrávky v háji. A to není poprvé.

doplněno 07.03.13 00:52:

Přijde na řadu UPC. Né né žádná parabola. Tu noc nešlo dost programů o tom žádná řeč. Při tom z jednoho TP něco šlo něco ne. Počasí a parabola většinou postihne celý TP. A že vysílají něco jiného než je v programu (nepíšu EPG) to dovede nas*at. A nebylo to poprvé. Většinou pozdě v noci. Třeba si říkají že se nikdo nekouká.

Datum: 05.03.13 21:58

To já nepopírám. Pro diváka je však partner Srajlink, tak ať se stará.Mně na reklamaci majlem odpověděli za 2 měsíce ať si pozvu odborníka a koupím jinej satelit. Šašci.

doplněno 05.03.13 22:17:

to Luke237

Datum: 05.03.13 19:08

Heh? Tak to je pro mě novina. To jsem si chtěl pořídit HD pozemní příjem. No tak to je dobře, že to vím. Na sračky Novy koukat nehodlám.

Datum: 05.03.13 20:04

No právě, já jim taky na pořady tipu Smíchov a Telka kašlu. V listopadu jsem si kupoval Plasmu s tím ,že tam budou naopak přidávat programy v HD a ono houbelec.

Datum: 06.03.13 07:04
HD v Muzu4 bylo vzdycky jen experimentalni a docasne. To se vedelo od zacatku. Dneska na HD proste v DVB-T neni misto. Kazdy ceka, az se CTU (Cesky Telekomunikacni Urad) rozhoupe a zacne udelovat licence na DVB-T2, kde pak HD pojede v MPEG4.

Od: lego®
Datum: 24.05.13 11:16

Vratilo se na MUX1a (RS7 + RS4).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.