Led tv - co znamená možnost wifi

Od: odpovědí: 54 změna:

prosím o radu, co znamená funkce možnost wifi u TV -Samsung UE32D5500

obchodni-dum.cz/...

děkuji

54 odpovědí na otázku

0x

Zkuste zde něco vyčíst

tvfreak.cz/...

forum.zive.cz/...

aha takže to není funkce na bezdrátové připojení tv s např notebookem?

at nemusím propojovat káblíkem tv a notas

Pokud TV podporuje "domácí síť" pak si můžete prohlížet sdílené adresáře v PC přes TV. Doporučil bych řádně přečíst návod na TV.

0x

Dobry den, znamena to, ze si muzete prikoupit v prislusenstvi WIFI adapter na usb, zapojit do televizoru a muzete si do nej pripojit bezdratove pocitacovou sit a internet

0x

Tam v navode čo si dal adresu je predsa uvedene.

Internetové aplikaceano
Internetový prohlížečano

Tak wifi je asi na to použitie.

Tuhle TV mám doma také (jen větší obrazovku). NEMÁ internetový prohlížeč. Připojení k internetu znamená, že máte k dispozici některé internetové aplikace. Připojení je možné kabelem (LAN síť) a nebo lze dokoupit adaptér USB, pomocí kterého se k internetu přihlásíte (pokud ale máte doma WiFi, třeba router) bezdrátově (čili WiFi). TV tedy nemá plnohodnotný internet a třeba k NB se taky nepřipojíte. Lze ale TV používat jako druhý monitor počítače. Cena toho USB WiFi adaptéru je mezi 1300 až 1800 Kč (záleží na prodejně). Jiný adaptér použít nelze, musí to být originál Samsung.

0x

Smart TV - přikoupíš wifi adaptér a můžeš sledovat některé internetové aplikace, sociální sítě nebo sledovat filmy na přání kdy zrovna chceš za sms cca 39Kč. nevím co všechno další to podporuje, ale připojený notebok přes hdmi udělá stejnou službu. Proto bych za stejnou cenu raděj koupil model 5000 s úhlopříčkou 102cm. Ono ta 80cmúhlopříčka je srovnatelná s klasickou tv 72cm.

doplněno 12.10.11 11:54:

http://cz.topfun.tv/

zrovinka nad touto TV uvažuji a jsme skoro přesvědčen,že si ji koupím, 80cm by stačila bo máme sedačku 3metry anebo od jídelního stolku by to bylo 2metry takže veští uhlopříčka by asi nebyla dobrá volba,že? nebo si myslíte,že jo?

Zrovna zítra jdu taky s kamarádem tuhle TV koupit. I on je "zabejčenej" a chce jen s uhlopříčkou 80 cm. Marně mu vysvětluji, že pak ale bude mít menší obraz než dnes na staré televizi s poměrem stran 4:3. Už tady někdo psal, že TV 16:9 s uhlopříčkou 80 cm odpovídá starému formátu TV 4:3 s uhlopříčkou 72 cm.

Určitě byste mohli mít i TV s uhlopříčkou 101 cm. Kupte si samozřejmě co uznáte vy za vhodné - jsou to vaše peníze. Já osobně bych vám doporučoval typ co je mezi, t.j. s uhlopříčkou 94 cm. Je to typ UE37D5500 (s internetem) nebo UE37D5000 (bez internetu. Podle mne je to pro vás ideální volba. Kupte ale dle vlastního výběr.

nebude to velké ta 94? na ty 2 resp 3 metry? jen nemám přestavu jak to bude vypadat *nevi*

Můj názor je, že se toho vůbec bát nemusíte a myslím, že budete spokojený. Je to jen trochu o zvyku. Já doma sedím 1,80 cm od tv s uhlopříčkou 101 a je to perfektní. Ale znova opakuji, vyberte si sám, jsou to vaše peníze.

má tato -

Televize SAMSUNG UE37D5500

otočný stojan?

lze to nějak zjistit?

děkuji

chci si ji po neděli koupit

Nebylo by lepší si to raději zjistit na internetu?! Vždyť to není o nic složitější než sem napsat otázku, tak trochu uber ze své lenosti.;)

nelze zjistit, takové info nikde nepíšou *nevi*

tak jsme se rozhodl pro tu větší (Samsung UE37D5500)

to je krása ten obraz *slunce*, škoda jen že do kabelovky nám pouštějí jen pár Tv stanic v digi a zbytek je v analog vysílání :(

doplněno 03.11.11 18:31:

tu

Led tv - co znamená možnost wifi #2

Gratulace! Taky jsem si zvykl a na nic jiného než full se už nedívám;) Jestli máš UPC, je možno si další balíčky doplatit.

UPC, nemám :(

přemýšlím nad tím adpaterem k tomu Wifi, poradte je to vůbec k něčemu "dobré"? nejsou to vyhozené peníze? využiji to vůbec k něčemu doma?

P.S. v našem městečku máme rozvod kabelovky, ale jelikož je tady 80% důchodců co mají staré televizory, tak se naše zastupitelstvo rozhodlo, přijímat digi signál a pak ho převádí do domácnosti v analogu

naladil jsme jen čt a spol v digi a myslím prima love

:(

Bohužel takový místa znám taky a je to fakt těžký. Převádět v současný době něco do analogu je fakt ne krok stranou, ale krok, spíš skok zpátky.

lze na této TV po zasunutí flashdisku nahrávat nějaký program?

kubinec ta tabulka čudná je, je to minimální použitelná vzdálenost a ne optimální pozorovací - stireček je tím známý *smich*

a lze na této TV nahrávat? na nějaký flešdisk?

Nelze. USB je pouze vstup do TV.

0x

¨stireček:

Tvá argumentace je opřená o reklamu a tím i způsobenou poptávku *smich*. Nemusíš se snažit, stejně mě nepřesvědčíš.

Já jen cítím povinnost zdejší tazatele ochránit, před tvým až chorobným vnucováním velkých uhlopříček :D, a špatně prezentovaných tabulek, vše má svou míru a připojuji se k názoru nade mnou Sharp bych nechtěl ani kdyby mi připlatili *smich*.

Je úžasné, jak dokážeš informaci na trhu přetočit na vnucování*smich* Pokud to tedy budeš brát takhle, pak nemá cenu zde diskutovat. Mně je jedno, jestli si někdo koupí polský philips, slovenský samsung, japonský sharp, český panasonic nebo bmw vyrobené v číně nebo stejně kvalitní kiu z nošovic. Čím víc bude trh rozmanitější, tím bude zdravá konkurence, pak už je to jen o ceně.

Ta tabulka výše je z katalogu sony bravia 2009, klidně ti přidám i tabulku ze sterea videa 2009 - ne minimální, ale doporučené! Tím samozřejmě opět nikoho nenutím k nákupu velké úhlopříčky, jak ty se mylně domníváš, jen trochu vyvracím tvé zažité fakta z minulosti*frajer*

Led tv - co znamená možnost wifi #3

Zažitá fakta z minulosti? *smich**smich*. Lidský zrak má pořád stejné vlastnosti ;). Je obdivuhodné jak se lidé dnes nechají masírovat *bzum*.

jj přesně tak. Já mám doma led-televize.heureka.cz/... , koukám na to z cca 2.5 - 3 metrů a naprosto v poho. Neříkám, že bych nesnesl větší, ale pokud není dostatek financí, tohle naprosto stačí. Vůbec nemám pocit, že by mi těch 32 palců nestačilo..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]