Utržený buben pračky?

Od: Datum: 01.10.11 09:38 odpovědí: 6 změna: 30.07.14 21:33

Dobrý den, před nedávnem nám přestala prát pračka. Ač jsem technický antitalent, donutila mě manželka, abych se pokusil nahlédnout pod povrch pračky a diagnostikovat problém Po odšroubování zadní stěny se mi naskytl hrůzostrašný pohled, viz obrázek.

Je mi jasné, že buben je již na onom světě a že oprava odborníkem by se vzhledem k věku pračky (7 let) asi vůbec nevyplatila, nebo se pletu? Děkuji předem za reakce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.11 09:45

Nova pracka je jasna volba cpat prachy do stare nema smysl opravite buben a za pul roku se zas neco vymele i kdyz za novou date vic nez za opravu ktera by stala za to vyplati se nova pracka vic...

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 01.10.11 10:26

Pěkné, pokud je to prorezavělá vana, jak jste mohli prát? Vanu jsem si měnil sám dávno tomu u Tatramatky plněné shora, i topná tělesa. Pak jsem ji když klekla rozebral. Někdy i opraváři sami opravu odmítnou ať se jedná o cokoli..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.10.11 11:03
Jsem překvapen obrázkem pračky po 7 letech. *ee*Na chalupě mám automatickou pračku, kterou jsme doma používali 6 let a ještě slouží třetím rokem na chalupě bez problémů. Nepoužíváme žádné změkčovadla na vodu. To byl nějaký šunt již od výroby.

Od: buss®
Datum: 01.10.11 11:40

Joo, já ji měnil, canu, že tam nebyl v tom místě smalt.

Od: josef2
Datum: 30.07.14 21:30

Pokud se utrhl buben po 7 letech praní, nebude to kvalitní pračka, zabránit tomu nějak nelze, snad jedině pračku nepřeplňovat a nehnat na nejvyšší otáčky při odstředění.

Datum: 30.07.14 21:33

Hezký šrot...

Není to "náhodou" Whirlpoolka..?

To je zralé do sběrného dvora. :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.