O2 TV bez set-top boxu

Od: Datum: 03.02.13 18:31 odpovědí: 11 změna: 04.02.15 22:16

Zdravím všechny,

prosím poraďte mi. Mám LED Samsung TV 5500 '40 a chtěl bych si pořídit O2 TV a zbavit se tak satelitního přijímače (prostě jedné krabice navíc). Vzhledem k tomu, že má TV tuner na pozemní i kabelové vysílání (ovšem na satelitní ne), rád bych "strčil" kabel od O2 z modemu přímo do TV. Má s tím někdo zkušenosti, nebo potřebuju svůj stávající nebo dokonce ten jejich set-top box? Má někdo s tímto zkušenosti? Díky za reakce a odpusťte případné technické nesmysly z mé strany.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.13 18:34

Bez krabice to nejde. Opět budete mít set-boxod O2

Ohodnoceno: 2x

Od: jirbar*
Datum: 03.02.13 19:23

Npvou televizi se satelitním tunerem a žádá krabice navíc nebude

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.13 19:30

Myslím, že se mýlíte.

Datum: 03.02.13 19:33

Nevím v čem. Sice nebude mít O2 ale nadále programy ze satelitu, ale bez další krabice. Co je na tom divného.

Datum: 03.02.13 19:45

Divného na tom není nic. Myslel jsem, že odpovídáte na otázku ...chtěl bych si pořídit O2 TV a zbavit se tak satelitního přijímače... atd.

Datum: 03.02.13 20:34

Já to pochopil. Ale taky jsem pochopil že O2 chce proto aby se zbavil satelitní krabice a myslel si, že další krabice nebude. Bohužel k modemu od O2 musí být ještě setobox. Takže pokud mu jde jen o krabice, tak znova platí co jsem psal. To by byl bez krabic.

Datum: 03.02.13 20:55

Ano, rozumíme si.;)

Datum: 04.02.15 22:11

A co když se chce zbavit i toho talíře?

Datum: 03.02.13 20:39
IPTV je televizní a rozhlasový brocasting přes internetovou infrastrukturu, ale nelze si jí představovat jako internetové vysílání.
Právě proto je potřeba IPTV settopbox, přímé napojení modemu na televizor není možné.

Datum: 03.02.13 20:51

Protože mám televizi O-2 leta,mohu potvrdit,že O-2 set top box nutný je.Kabel od modemu přivádí signál do STB,a odtud už signál televize podle kanálů je přiveden buďto scartem nebo HDMI kabelem do televize.HGMI kabel je lépe mít rychlostní,někdy přenos dat nestačí.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.02.15 22:16

Teoreticky můžete nechat stb v krabici a provozovat O2 TV na tabletech, telefonech a počítači. Další možnost je pořídit si Smart TV, pro které O2 vydalo vlastní aplikaci (LG a Samsung a snad některé další), na stránkách O2 se snad dovíte víc.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.