Samsung mikrosystém MM19

Od: Datum: 12.01.13 23:58 odpovědí: 2 změna: 16.01.13 01:37
avatar

Po několikaleté přestávce jsem oprášil starší mikrosystém Samsung MM19,připojil kvalitní reprobedny Sony - a funguje jak za mlada, ta absence přehrávání MP3 není zas tak strašná, mohu překlenout konverzí do audio (cda). Zjistil jsem ale, že nefunguje vypínání a zapínání z dálkového ovladače (ostatní funkce jsou v pořádku). Nevylučuji, že jsem kdysi experimentoval s tzv. univerzálním ovladačem a že na památku zůstal tento defekt. Chtěl bych poprosit o radu, zda někdo nezná kombinaci na DO, která přivodí softwarový reset nastavení, případně jak resetovat hardwarově. Zvenčí jsem k tomu žádné tlačítko nenašel, rozebírat to jen tak na "blind" se mi taky nechce. Manuál už není k nalezení.

Děkuji za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 00:07

Zkuste se dotázat zde,pokud je stránka ještě aktivní:

http://www.emerx.cz/obchod/audio-aux_2.html

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.01.13 01:37
avatar

To zajda888:

Děkuji za dobrou odpověď. Odpověděli mi, že se jedná s největší pravděpodobností jen o problém v opotřebovaném kontaktu a doporučili zakoupení celé opravné sady. Ověřil jsem si na displeji digitálního fotoaparátu, že skutečně to tlačítko Power žádný signál z LED nevysílá, zatímco ostatní pěkně blikají. A skutečně: ten uhlíko-gumový čípem v tlačítku už byl natolik otlačený, že nepřiléhal.

Zkudil jsem opravu jen kouskem přilepeného staniolu - a funguje to bezvadně. Až vypoví další tlačítka asi pořídím opravnou sadu.

Pokud tato informace pomůže i dalším, budu rád.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.