Endomondo aplikace

Od: Datum: 10.02.13 19:00 odpovědí: 7 změna: 12.04.13 09:10

Dobrý den při souštění endomondo aplikace

se objeví tabulka přihlášeni přes fc, email,mám účet?

jde to nějak obejít myslel sem že to je aplikace bez pripojení

doplněno 10.02.13 19:03:

a jak to pak stáhnout ty data

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mmq®
Datum: 10.02.13 20:49

Přihlaš se tam a jestli jsem to správně pochopil tak ty jsi si ji nekoupil ale stahl soubor apk a nainstaloval a nejde ti to spustit protože tam nepáš data tak si nekde na netu stahni data (odkaz dole) a dej si je do složky Android->obb
odkaz na endomondo : http://adf.ly/1076464/int/ http://www.apkmania.co/2012/1…rts-tracker-pro-v842-apk.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.13 23:22
Endomondo funguje normálně bez připojení, jen je treba mít v telefonu gps . Facebook pak můžeš v nastavení zakázat, ale účet u Google si zaloz, protože endomondo ukládá trasy či tréninky na net , kde je máš uložené, je tam veškerá historie, spálené kalorie, ujeté km , čas, průměrná rychlost, maximální rychlost, prevyseni atd atd. Navíc kdyz vymenis mobil, máš je zalohovane a jednoduše je nehraješ zpet do nového telefonu. V praxi to funguje tak, ze ukončíš trénink, ukončíš endomondo a jakmile jsi v dosahu Wi-fi nebo spustis data, trénink se sám nahraje na net ,o nic se nemusíš starat. Trénink následně můžeš v PC upravit, treba čas nebo ujeté km a samo se to upraví i v telefonu. Můžeš si tam přidávat i přátele, pak jednoduše v mobilu nebo na netu vidíš jejich aktivity, trasy atd atd
doplněno 10.02.13 23:27: http://www.endomondo.com
Ohodnoceno: 2x

Od: brokinka
Datum: 11.04.13 11:03

Moc prosím o radu. Používím Endomondo v telefonu Nokia 500, bohužel v Simbianu. Placená verze mi do něj nahrát nejde. Podle našeho IT mi nejde ani stahování tréningových dat do PC :( Existuje nějaké řešení? Také jsem zkoušela zapnout audio trenéra, ale bezvýsledně :(

Moc děkuji za odpověď, Jana

Datum: 11.04.13 23:30
Máte zapnuto data na pozadí? Popřípadě provést synchronizaci ručně. Ani nevim, jestli endomondo na symbianu vůbec funguje...

Datum: 12.04.13 06:30

Dobrý den, ano, data mám na pozadí. Endomondo na Symbianu funguje velice dobře, řekla bych, že spíš některé androidy s ním mají malé potíže. Jen i vadí, že nemůžu data ukládat i do PC a podívat se na mapy ve větším provedení, než na malém displeji.

Datum: 12.04.13 08:19
A co vám to píše po ukončení tréninku? Mne se to ihned nahraje na net samo. Pouze když nejsem v dosahu Wi-fi vyskočí ze nelze nahrát, a kdyz mám signál Wi-fi později, tak se to celé nahraje samo, nemusím nic uz dělat. Je tam nutná registrace tuším na Google a stejný email jsem uvedl na stránkách endomondo.com . Uz přesně nevím, jak jsrm to dělal ale funguje to.
doplněno 12.04.13 09:57: Tak to vám neporadím. Telefon mám Huawei ascend g 300, přečtěte si recenze na heuréka. Ja si nemůžu stěžovat . Stojí 3977kc u Vodafonu, s tarifem pak méně.

Datum: 12.04.13 09:10

Po ukončení tréningu se nestane nic :( Jen se to uloži do telefonu, pak si vše mohu JEN prohlédnout. Na Endomondu jsem přihlášená, zaregistrovaná. Internet mám v mobilu neomezeně, takže s připojením by neměl být problém. Takže bude zakopaný pes někde jinde.

Měla bych si vybrat jiný telefon. Mám ho jako pracovní a vybírám mezi Nokia Lumia 800, nebo Sony Xperia E (jsem omezená cenou). Mám v záloze ještě Samsung Galaxy S Advance... Nemáte s tím zkušenost? Když už Vás tu tak otravuji? *hi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.