Audio výstup z TV LG 47-LM-620S

Od: Datum: 12.01.13 16:35 odpovědí: 4 změna: 03.03.13 15:25

Mám zapojené kino Panasonic SCHT 850ES přes scart a přiloženou redukci do přípojky IN-OUT RGB AV1 na TV LG 47-LM-620S. Při zvoleném vstupu v TV "anténa" zvuk televize hraje přes kino úplně v pohodě. Zvolím-li ale zdroj signálu, film z flešky audio již přes kino nejde, hrají pouze reproduktory v TV. Zkusil jsem už všechno možné a nic, prostě vysílání DVBT ano ale fleška nejde. Na zadní straně TV je i audio výstup optical out ale kino ho bohužel nemá. Neví někdo co s tím? Přece když pozemní vysílání funguje tak musí jít i z té flešky, nebo ne?

Jarda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.01.13 18:38

Dobrý den, řekl bych, že by problém mohl být v rozdílu stereo zvuku (DVB-T) a prostorového zvuku např. 5.1 u filmu na flashce. Nejsem si jistý, jestli SCART umí přenášet prost. zvuk, resp. zda to dom.

kino je schopno zpracovat ten signál, který dostává. Ta TV to asi zvládne a je slyšet stereo, jako u DVB-T. Podívejte se v PC, jaký zvuk. kodek má ten film a také zkuste přehrát z flashky jiný, který má jen zvuk.

kodek stereo. Ideální by bylo propojení přes HDMI, ale tyto konektory tam asi nejsou. Zdravím!

doplněno 12.01.13 20:32:

Doplněk - jako zkouška zvuku by bylo rychlejší nahrát na tu flashku nějakou hudbu v MP3 (stereo) a přehrát přes TV. Pokud by to bylo slyšet i přes dom. kino, tak bude problém v tom SCARTu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.01.13 20:44

Teď jsem to zkoušel z flešky jen na mp3 ale stejně to bohužel nejde. :( Ale i tak dík

Jarda

Od: ben®
Datum: 12.01.13 22:29

Dobrý den, tak už mě napadá jenom jedna věc. "Potupně" najít návod k TV a podívat se na pasáž o připojení flashky do USB a tohoto nastavení, resp. o přehrávání filmů. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: tvlg47lm620
Datum: 03.03.13 15:25

TV LG přehrává jen Digitální zvuk z přístroje, tudíš musíte mít kino které má výstup Digitální optika.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.