Co jako náhradu za konvertor od UPC?

Od: Datum: 02.05.11 17:34 odpovědí: 1 změna: 03.05.11 14:02

Prosím o radu - pro příjem TV signálu mám satelitní komplet od UPC. Ráda bych měla možnost nahrávání pořadů, ale nechce se mi využívat jejich "výhodné" nabídky... Poradí někdo naprostému laikovi, co mohu připojit k jejich satelitu? Jediné, co vidím je, že konvertor je připojen k satelitu koaxiálem s koncovkou se závitem a s TV pak propojen scart kabelem (ale to je asi standard). Mám normální cca 6 let starou televizi, žádnou LED, LCD nebo plazmu.

Netuším, zda má UPC nějaké extra kódování (a zda u satelitu vůbec něco takového existuje) a tedy lze použít jiný přístroj než jejich.

Ideální by byl přístroj, který by měl konektor USB pro použití externího disku jako zdroje i úložiště dat.

Existuje něco takového nebo si musím zároveň pořídit i novou TV, abych mohla filmy přehrávat z externího disku?

Děkuji moc, Hanka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.11 14:02
avatar

Pokud chcete nahrávat na video, stačí propojit tv s videem, ale budete moct nahrávat jen to, co na tv právě běží. Pokud máte rekordér a nemá satelitní tuner, v podstatě platí to samé. Samozřejmě za peníze v praze dům, upc vámmůže dát dražší a vylepšený přístroj s HDD, ale za pronájem. Pokud máte na přístroji usb, tak zkuste se poptat přímo na upc, jestli podporuje nahrávání na ext. disk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.