Pracka nastaveni nozicek

Od: Datum: 03.01.13 19:22 odpovědí: 2 změna: 03.01.13 20:06

Dobry den,dnesmi privezli pracku a se zadelanymi nozickami,podotykam novou,do ktere by si kazdy mel dat nozicky sam.Problem je,ze s nimi nejde otocit.je mi divne,ze matice,nebo-li spodky nozicek jsou z gumy a pak vyse jsou dotahovaci ke dnu pracky,o neco mensi.Je mi jasne,ze ta guma je,aby pracka netancovala,ale nemuzu poskodit,povolovanim klicem?Pisi,klic c.22 na umelou matici a na horni c.17.prumerem se mi to nezda.Neni v tom jen nejaky figl,vzdyt jsem u minule pracky tocila matici rucne.?Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 03.01.13 19:25

Pokud jsou horní "kontramatky" dotažené, nelze točit nožičkami. Zkuste je povolit proti směru hodinových ručiček při pohledu odspoda.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.01.13 20:06

Hope,vidite,takova prkotina,ja na to poradne nevidela.Naprosto logicka zalezitost,ale jak se clovek boji,aby novou vec nepokazil,tak magori.Vzdyt jsem to pred 12 lety delala,ale je fakt,ze ta pracka byla lehka a mohla jsem s i ji sama nadzvednout.tohle je tezka krava asi 76kg.Chybi mi v domacnosti remeslnik,nemyslim tim chlapa,toho tady mam,ael ten radeji vymysli,tisice duvodu,proc se pracka nemusi davat do vodovahy:).ja jsem zase na tu uplnou presnost,tak se to tluce*smich*diky za malou,ale velmi podstatnou radu:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.