Myčka nádobí - zůstává v ní voda

Od: Datum: 06.04.11 17:03 odpovědí: 4 změna: 31.03.15 13:55

Dobrý den,

mám problém s myčkou nádobí Bosch SGS 43C22 EU. Po cyklu zůstává voda, ačkoliv jsem vyčistil sítka,

kontroloval odvodní hadici,zkoušel jsem odsát vodu vodním vysavačem odtokovou hadicí, což šlo bez problémů.

Proto nabývám tušení, že je asi něco s čerpadlem použité vody, chci se zeptat jestli myčku už někdo

rozebíral až k čerpadlu? A jak dalece dobře to šlo a jestli se to někomu povedlo rozchodit.

Děkuji za odpověd Jirka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.11 21:30

V myčce je po mytí běžné voda, k čerpadlu se laik nedostane spíš zabije nějaký důležitý plast který půjde silou určitě povolit..

doplněno 07.04.11 18:14:

No né, ještě starej model...

Ohodnoceno: 0x

Od: peti123*
Datum: 06.04.11 22:37

Pro lidi které tapali jako já.

Myčku jsem rozebral, k čerpadlu použité vody jsem se dostal zespodu, polozil jsem myčku na záda, dole povolil dva šrouby a byl jsem pekně " ve střevech " v cerpadelku byl zaseknut střep ze skleničky, čerpadélko jsem vyndal zkusil na chvili na sucho jelikož fungovalo opět jsem vše zamontoval a myčka běží.

Od: peti123*
Datum: 07.04.11 21:52

Jo máte pravdu, model už u nás doma kroutí sedmý rok. S tou vodou jste mi špatně asi rozumněl ty vody tam zůstávalo 4 cm po dně po celé ploše ne jenom trošek v odpadu. Ale to už je jedno hlavně, že nemusím mýt nádobí mám docela dost jiný práce, takže mi spadl kámen ze srdce. Ale díky za reakci Jirka

Od: pavell
Datum: 31.03.15 13:55

dobry den mam problem že mi po umyti nadobi zustava voda v myčce mohli by ste mi poradit jak to mam opravit děkuji za odpovět Pavel

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.