Tablet Aligator T702b

Od: Datum: 05.01.14 22:34 odpovědí: 2 změna: 07.01.14 18:10

Brej, před pár hodinama jsem dostal do rukou tablet se žlutou obrazovkou s tim že nic nejde. Vypnul jsem, zapnul jsem a vrátil s tim že ok. Po chvíly znova ale obrazovka zelená, takže postup stejný jenže už se nezapnul. Dal jsem ho na nabíječku a nic. Dal jsem ho na usb a zapnul se, naběhl ale po chvilce obrazovka pryč a zbylo jen šedo.Nechal jsem ho chvilu žít na usb.Po cca hodině jsem ho zapnul a dal tovární nastavení, to proběhlo v pořádku. Po načtení sytému ale zase byla jen zelená obrazovka. Kombinace Vol+ a pwr nereaguje a jsem smířen s reklamací.. než tak však udělám chci se zptat zdali existuje nějaká další finta jak tablet oživit a zjistit závadu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.14 16:59

Pokud můžete problém řešit reklamací,tak to udělejte,k ničemu Vám nebude,když zjistíte,co tomu je,pochybuju,že byste si to dokázal sám opravit.

Mohl byste sice zkusit flashnout,ale neriskoval bych.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: foo*
Datum: 07.01.14 18:10

tablet šel druhý den na reklamaci

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.