Pračka INDESIT WISE107 - nestandardní stav

Od: odpovědí: 3 změna:

Pračka mám 3 roky a pere mi pořád stejně, nicméně poslední dobou mi při zapnutí i během provozu problikává displej současně a synchronně se všemi indikačními LEDkami na panelu pračky. Při nastavování programu praní musím čekat (pokaždé jinak dlouho) než to přestane problikávat, aby šlo zapnout praní a pračka poté normálně vypere. Pokud jste se s tímto problémem někdo setkal (třeba i u jiné pračky), napište jak jste to vyřešil. Odpovědi typu vyhoď pračku sem nepište! Díky za radu.

3 odpovědi na otázku

 

 


2x

Někde je špatný kontakt na přívodu do panelu kde jsou ledky a display, díky tomu že se jedná o pračku tak bych to viděl na nějakou korozi - rozebrat - prohlédnout - vyčistit. Pokud to bude nějakou korozí tak ošetřit nějakým antikorozním nátěrem. Šetření výrobců úplně na všem jim brání i v takových maličkostech, že se vůbec nezabývají udělat i ta nejmenší opatření proti korozivním účinkům pracích prášků *ee*.

 


0x

Pracku samozrejme nevyhadzuj, pozri do papierov, mas tam vypisane servisne strediska, kontaktuj jedno z nich. Na doske elektroniky bude asi blbnut zdrojova cast. Mozno len elyt, ele ked ti elektronika nic nehovori, tak skutocne ten servis.

 


0x
avatar hangar

Dosluhujíccí topení, sjeté uhlíky na motoru..vlhká deska elektroniky..

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]