Špuntová sluchátka

Od: Datum: 04.03.13 15:06 odpovědí: 4 změna: 04.04.13 15:21

Dobrý den,
máte někdo zkušeniosti/vlastníte tyto sluchátka? Popř. Jaká z nich?

http://www.alza.cz/philips-she6000-10-cerna-d158595.htm
http://www.alza.cz/creative-earphones-ep-630-d61759.htm

Budu je používat z 90% při jízdě MHD (do školy, na sport popř. jinam). Jde mi o "pohodlnost" sluchátek a co nejmeší poruchovast.
Děkuji Lukáš

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.13 15:47

Já osobně bych volil tato Koss THE PLUG, na Alze určitě budou za podobnou cenu a nebo s cenou o cca 200,- vyšší s doživotní zárukou. Vřele doporučuji mám vyzkoušená.

Ohodnoceno: 0x

Od: nobody*
Datum: 04.03.13 16:30

Vlastním ty druhé a doporučuji :) Žádné problémy :)

Ohodnoceno: 1x

Od: aligator321*
Datum: 04.04.13 13:56

Ahoj já jsem si pořídil Skullcandy INKD a jsou pro mě naprosto dokonalá, hodně běhám takže potřebuji aby v uších dokonale drželi a dostatečně odhlučnili okolí. Zvuk svělý i provedení takže doporučuji ;)

Od: bmbx®
Datum: 04.04.13 15:21

Koss The Plug s doživotní zárukou jsou opravdu "vynikající koupě" - kablík vydrží v průměru tak půl roku, takže se doživotně reklamují každého půl roku :D

Zatím nejlepší na výdrž (testováno i dost hrubě už kolem 6 let) a drtivou většinu špuntů předčí i parametry (6Hz-23 000 Hz) jsou sluchátka Creative EP-630 a cena je přímo směšná.

Nepotřebují žádnou záruku, ani tu doživotní - jsou postě nezničitelná

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.