Změna SYS.txt u IGO8

Od: Datum: 23.01.11 15:18 odpovědí: 1 změna: 01.02.11 22:59

Dobrý den, mám takový problém. Mám navigaci Blaupunkt travelpilot 500 a zkousel jsem tam dát igo8.3.4. Držel jsem se tohoto návodu:

1) pripojit spustenou navigaci k PC a po pripojeni se objevi dva disky (do jednoho se dostanete do druheho ne )

2) do toho co se dostanete tak tam budou adresare :napr. Mapdata atd.

3) sem prekopiruj celou slozku s igo8 (adresar nechej s nazvem igo8)

4) dostat se do servisniho menu - pri spousteni navigace drzet zmackle obe tlacitka VOL+ i VOL-

5) dale zmacknu nabidku - SHELL a jsem normalne ne Windows CE

6) nyni se dostat do slozky REZIDENTFLASH/system a tam smazat soubor Puzzle1 (misto nej se tam bude kopirovat jiny se stejnym nazvem)

7) ze slozky DATASTORAGE/igo8 si dam pres prohlizec souboru (explorer) soubor ig8.exe - FILE - COPY

8) a nyni se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a soubor igo8 tam vlozime (FILE - PASTE) a prejmenujeme (FILE -RENAME ) na Puzzle1.exe

9)opet se vratime do slozky DATASTORAGE/IGO8 a oznacime si (trba stylusem z jine navigace) vsechny soubory a slozky mimo slozku CONTENT (ta by se nam tam nevesla) a zase dame COPY

10)opet se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a vsechny tato soubory sem vlozime (PASTE)

11) slozku CONTENT nechame zamerne na puvodnim miste v adresari iGO8, protoze by se nam tam nevesla

12) nyni muzeme z WIN CE vyskocit ven a restartovat celou navigaci - vytazenim baterky (jinak me to neslo)

13) navigaci nechame normalne najet a v menu vybereme HRY a PUZZLE1 a misto hry se nam pusti iGO8

pak jsem měl upravit sys.txt, to jsem udělal ale stále mi to ukazuje větu: nitialization error: no lauguage files were found. Nevíte někdo kde by mohla být chyba?

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mirek1011
Datum: 01.02.11 22:59

Jasně že víme, mě na TP 500 běhá 5 navigací, kancelář (excel, word ...) a spousta jiných použitelných věcí. Postup, co tu uvádíš je funkční, ale řeší pouze spuštění iGO8 místo hry. Jde to i jinak. Hláška o language je přeci jasná, chybí ti v contentu iGO ve složce LANG jakýkoliv lang.zip (např. czech.zip). Předpokladem je spouštět funkční, kompletní, odzkoušený soft. Pokud není kompletní, nelze iGO spustit nikde na žádném jiném přístroji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.