Změna SYS.txt u IGO8

Od: Datum: 23.01.11 15:18 odpovědí: 1 změna: 01.02.11 22:59

Dobrý den, mám takový problém. Mám navigaci Blaupunkt travelpilot 500 a zkousel jsem tam dát igo8.3.4. Držel jsem se tohoto návodu:

1) pripojit spustenou navigaci k PC a po pripojeni se objevi dva disky (do jednoho se dostanete do druheho ne )

2) do toho co se dostanete tak tam budou adresare :napr. Mapdata atd.

3) sem prekopiruj celou slozku s igo8 (adresar nechej s nazvem igo8)

4) dostat se do servisniho menu - pri spousteni navigace drzet zmackle obe tlacitka VOL+ i VOL-

5) dale zmacknu nabidku - SHELL a jsem normalne ne Windows CE

6) nyni se dostat do slozky REZIDENTFLASH/system a tam smazat soubor Puzzle1 (misto nej se tam bude kopirovat jiny se stejnym nazvem)

7) ze slozky DATASTORAGE/igo8 si dam pres prohlizec souboru (explorer) soubor ig8.exe - FILE - COPY

8) a nyni se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a soubor igo8 tam vlozime (FILE - PASTE) a prejmenujeme (FILE -RENAME ) na Puzzle1.exe

9)opet se vratime do slozky DATASTORAGE/IGO8 a oznacime si (trba stylusem z jine navigace) vsechny soubory a slozky mimo slozku CONTENT (ta by se nam tam nevesla) a zase dame COPY

10)opet se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a vsechny tato soubory sem vlozime (PASTE)

11) slozku CONTENT nechame zamerne na puvodnim miste v adresari iGO8, protoze by se nam tam nevesla

12) nyni muzeme z WIN CE vyskocit ven a restartovat celou navigaci - vytazenim baterky (jinak me to neslo)

13) navigaci nechame normalne najet a v menu vybereme HRY a PUZZLE1 a misto hry se nam pusti iGO8

pak jsem měl upravit sys.txt, to jsem udělal ale stále mi to ukazuje větu: nitialization error: no lauguage files were found. Nevíte někdo kde by mohla být chyba?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mirek1011
Datum: 01.02.11 22:59

Jasně že víme, mě na TP 500 běhá 5 navigací, kancelář (excel, word ...) a spousta jiných použitelných věcí. Postup, co tu uvádíš je funkční, ale řeší pouze spuštění iGO8 místo hry. Jde to i jinak. Hláška o language je přeci jasná, chybí ti v contentu iGO ve složce LANG jakýkoliv lang.zip (např. czech.zip). Předpokladem je spouštět funkční, kompletní, odzkoušený soft. Pokud není kompletní, nelze iGO spustit nikde na žádném jiném přístroji.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.