O2 strhávání kreditu

Od: Datum: 30.12.12 09:08 odpovědí: 6 změna: 30.12.12 11:08

Dobrý den,nedavno jsem si pořídil nový mobil Samsung galaxy mini s5570 a každý den mi to strhává 30Kč za data internet,nevím proč protože na internet nelezu a jeden den sem ten mobil ani nezapinal a ráno mi to stejně napsalo,že mi odečetli 30Kč.

Prostě mi to píše každý den po 24hodinách,nevím jak to zrušit. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.12 09:26

Zavolat na operátora? A na mobilu zakázat mobilní data.

Ohodnoceno: 4x

Od: olaf71*
Datum: 30.12.12 09:27

někde v nastavení připojení musí být vypnutí mobilních dat

doplněno 30.12.12 09:38:

Menu - Nastavení - Bezdrátové sítě - Mobilní sítě - Názvy přístupových bodů - internet - Menu - Odstranit název přístupového bodu a poté povolit datové pakety, aby nebyl problém z příjmem MMS

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 30.12.12 09:34

O této neřesti jsem věděla při koupi nového telefonu a proto jsem si hned nechala u operátora internet v mobilu zablokvat. Pro jistotu jsem po 2 dnech operátorovi volala znovu a přesvědčila jsem se, že tato služba je pro mě zakázaná, takže O2 nemá ze mě snadný zisk.

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 30.12.12 09:35

Tyhle "chytré" telefony jsou bez internetu úplně blbé, tak si na internet lezou samy, bez našeho vědomí. Jsou tak nastavené už od výrobce či od operátora. Pohledejte v menu, většinou lze nastavit připojení k internetu jen po potvrzení uživatelem.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.12.12 11:08

Jak který. Moje Nokia C6-00 na internet bez mého vědomí neleze a když už se chcí připojit, dá mi na výběr, jestli nechci radši WiFi...

Datum: 30.12.12 10:21

Nemám "chytrej" telefon, nicméně mi taky občas šátral po internetu. Telefon mám na telefonování a SMS, Internet mi stačí doma. Takže jsem po několika nechtěných připojeních zavolal operátora a nechal všechno, co se Internetu týká zablokovat. Od té doby mám klid, jen občas musím odmítnout nabídku aktualizace SW. MMS fungují bez problému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.