Zapomenuté gesto při odemykání obrazovky

Od: Datum: 28.12.12 20:34 odpovědí: 16 změna: 30.12.12 15:38

Dobrý den,
Mám nový telefon HTC Desire HD a zkoumala jsem jeho funkce.Narazila jsem na funkci zamykání obrazovky a tak jsem jí vyzkoušela.
Jenže gesto které jsem zadala mi nechtělo mobil odemknout přitom si to gesto stále pamatuji.Problém je v tom,že jsem to gesto zadala již tolikrát a mobil to neuznal, že to po mě požaduje Tísňové volání a nebo přihlásit se na účet Googlu.
Účet Googlu jsem si tedy schválně vytvořila přes pc a udělala všechno nastavení podle návodu na internetu.Mobil mě ale nechce k němu přihlásit,tudiž s mobilem nemohu pracovat.
Už půl dne sbírám informace na internetu o této situaci ale nemohu nic nalézt :( Jak tento problém mohu vyřešit?
Budu Vám moc vděčná za Vaše odpovědi už jsem z toho moc zoufalá,protože se s mobilem nedá nic dělat *plac*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dwdization
Datum: 28.12.12 20:47

Ahoj, s tím účtem, nemůžeš si jen tak vytvořit po zablokování účet na netu a tím se zkoušet přihlásit, musíš tam zadat jméno a heslo k tomu účtu Google, kterým ses do telefonu přihlásila hned při prvním zapnutí telefonu, jinej účet ti to nevezme. Ale určitě to nějak pude, nezoufej. Máš asi Android 2.3 že?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.12.12 21:05

Bohužel nejsem jeho první majitel.Ted si jen pamatuji že jsem v mobilu viděla zřejmě název účtu ale neznám heslo.:( Ano jedná se o Android 2.3

Datum: 28.12.12 21:00

Hm, tak z toho co já jsem našel, pomůže akorát hard reset telefonu. Netvrdím že je to jediný řešení, ale nejspíš bude. Přijdeš tím o všechna uložená data a nastavení, což by ale nemělo být tak zlý, když máš telefon jenom krátce. Jestli se to rozhodneš udělat, videonávod je tady

. Pak to po tobě bude asi chtít zase přihlásit se účtem google nebo si nějakej novej vytvořit, tak už si to jméno a heslo co tam zadáš zapamatuj :)

Datum: 28.12.12 21:07

Na telefonu jsem zatím nic neinstalovala ani nestahovala jelikož a možná naštěstí po dnešku mi v mobilu chybí micro karta takže mi tam nešlo nic fotit atd. A kdybych udělala tuhle cestu ztratila bych aplikace které jsou v mobilu už předinstalované?:)

Datum: 28.12.12 21:12

Určitě zmizí všechny aplikace DOinstalované, jako hry, facebook apod, ale ty PŘEDinstalované od googlu tam zůstanou. Bude to návrat telefonu do továrního stavu. Nevím jak to bude s aplikacemi od HTC, ty jsou přece jenom něco mezi před- a do- instalovanými, ale i ty se dají stáhnout a doinstalovat. Já bych to řešil takhle a pokud mě někdo nevyvede z omylu nebo nepřijde s něčím lepším, myslím, že ani Tobě (Vám?) nic jinýho nezbyde :(

Datum: 28.12.12 21:15

Nebo ještě můžete zkusit kontaktovat původního majitele, jestli údaje k účtu neprozradí. To by bylo asi nejjednodušší a ne tak násilné

Datum: 28.12.12 21:20

Vážně si to heslo nepamatujete? Po pátém chybném zadání se telefon zamkne, ale jen na 30 sekund, potom můžete zase pětkrát zkoušet..

Datum: 28.12.12 21:28

Právě že si ho pamatuju.Když jsem si to gesto(heslo) zapínala chtělo to po mě jedno originální spojení teček a pak raději ještě jednou pro kontrolu abych to nakreslila.Poté jsem si počkala až se mobil zamče a já mohu tuhle funkci vyzkoušet.Když se mobil zamčel já tam dávala nakreslené gesto (heslo) obrazovky a ono mi to nešlo.Jelikož jsem to zkoušelo už mockrát tak když zapnu mobil zobrazí se *Viz obrázek* a to je konec protože nic víc dělat nemohu:(

Datum: 28.12.12 21:31

To je zvláštní, to bych teda od androidu nečekal .. No, pak teda za sebe můžu poradit jenom ten hard reset, pokud se nepodaří vymámit účet z prvního majitele :)

Datum: 29.12.12 00:11

Tak jsem se rozhodla relativně pro ten hard reset.Došla jsem podle návodů ale těd zase nevím na co mám kliknout...z těchto možností.Já sem někde četla že bych dokonce i o ty data nemusela přijít že si to musím v tom nastavení najít a nastavit*smich*

Datum: 29.12.12 01:02
Koukám, že si s telefonem někdo "hrál" :)
Zkuste ten Hardreset, ale jelikož má tento telefon nějakou úpravu, taky to může skončit "mrtvým" telefonem. Samozřejmě oživitelným! :)
Nic jiného Vám stejně nezbývá :(
doplněno 29.12.12 01:03: Aplikace jdou přeci doinstalovat znovu ;)

Datum: 29.12.12 12:59

Právě že to co ukazuje obrázek už je Hard reset akorát mi zbývá na něco z toho kliknout a já nevím na co...Snížila jsem hlasitost,zmáčkla tlačítko power.Pak se zobrazila nabídka kde jsem klikla na Factory reset ale pak se mi objevilo to co je na obrázku a já nevím na co kliknout abych s tím něco neudělala.:)

Datum: 29.12.12 16:10
Pokud jste reset provedla, najděte tlačítko "Reboot" nebo "Reset" či něco podobného, máte mobil s upraveným firmwarem, tzn. že není originální.
Kdyby něco, napište ;)

Datum: 29.12.12 20:11

Tak jsem dala ten Factory reset a pak klikla na reboot now.Mobil se vypl a nastartoval se úplně stejně.Tudiž se pořád nemůžu do mobilu dostat.Ach jo už nevím,co s tím *plac*Sice v tom menu je více nabídek ale jak sem psala at tam nekliknu na něco špatného :(

Datum: 28.12.12 22:16

Počkám jsetli se mi majitel ozve ale pochybuji o tom.Já bych se toho restartu nebála já tam žádny svoje programy,dokumenty a aplikace nemám ale nechci přijít o ty aplikace co jsou v telefonu... to je to hlavní Třeba ta navigace,mapy atd*zed*

doplněno 30.12.12 15:33:

Takže chtěla bych hoooodně moc poděkovat Rádcům,kteří mi zde pomáhali s mím mobilním problémem *andel* Problém jsem vyřešila včera čirou náhodou jedním videonávodem,kde bylo znázorněno jen,jak pracovat s programem 4EXT Recovery touch ale o restartování mobilu nikoliv.Nicméně kontaktovala jsem majitele videonávodu a ten mi poradil.Stačilo kliknout v tom programu 4EXT Recovery Touch na tlačítko Wipe/format -> Factory reset -> Reboot now.Opravdu to zabralo,mobil se restartoval všechno jsem si od začátku nastavila-hlavně Účet Google *smich*I jak jste mi psali přišla jsem o několik aplikací uložených v mobilu ale aspoň ten základ tam zůstal.Moc Vám děkuji za Vaše rady,protože bez nich bych nevěděla vůbec nic.Snad mobil bude fungovat v pořádku jak má.

Ještě jednou moc Vám děkuji za Vaše užitečné rady *andel*

Datum: 30.12.12 15:38
Alespoň nasmerovani pomohlo *uspech*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.