Příjem ČT 1 přes satelit - nefunguje

Od: Datum: 28.12.12 16:15 odpovědí: 17 změna: 28.12.12 21:49

Dobrý den, mám digitální satelitní přijímač Homecast a nejdou na něm programy ČT1, ČT3 ČT sport. Hlásí mi to "zakódovaný kanál " . Už jsem zkoušela znova naladit všechny kanály a taky vyndat úplně kartu , vypnout přístroj a nic. Tyto kanály prostě nejdou. Za každou radu budu vděčná.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: robert35
Datum: 28.12.12 16:25

dobry den podle toho co pisete nemate asi zaplacenej servisni poplatek kterej se plati od zaři 2012

http://www.digizone.cz/clanky…-29-kc-u-neplacenych-nabidek/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.12.12 17:08

Podle toho článku co jste připojil by se nás to nemělo týkat, protože kartu z CSlinku jsme před půl rokem vyměnili za SKYlink.

Od: drejdl*
Datum: 28.12.12 16:27

Ještě chybějí některé údaje - jakého poskytovatele máte? Už Vám ta karta v přijímači fungovala nebo Vám ji přinesl Ježířek? Jak dlouho jste nechala běžet přijímač se zasunutou kartou?

Datum: 28.12.12 17:09

Přijímač máme už několik let, jen jsme před půl rokem vyměnili kartu, ta šlapala normálně až nyní během Vánoc manžel zjistil, že ty zmiňované programy nejdou :(

Od: nu*
Datum: 28.12.12 16:27

no já mám ty kanály už měsíc skutečně zakódovan=, protože jsem odmítl uhradit servisní poplatek, která zavedla skylink.cz poté co jí koupila lucemburská sdpolečnost M77...karta skylink měla podle klamavé reklamy umožnit "doživotní sledování českých a slovenských programů, ale realita je jiná, poté co si karty koupilo v ČR milion lidí, prohlásila forma skylink.cz že to co předtím léta deklarovala už neplatí a všichni co její klamavé reklamě na bezlatný příjem uvěřili, budou teď muset platit...kdo nezaplatil, tomu byla karta deaktivována...bude to i váš případ

Jen v České republice může lucemburská firma prodávat možnost příjmu veřejnoprávní české televize...platíme sice TV a R poplatky, ale ty stát přiděluje bůhvíkomu a bůhvíjak...a ještě navíc platíme lucemburské firmě, která pak miliardy vyvede za hranice...

To je možné jen v našem bazmekistánu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.12.12 16:31

Je to ZLODĚJINA

SKYLINK. CZ je podvodná firma, ještě dnes na jejich webových stránkách najdete lživé tvrzení o bezplatném příjmu, akorát po jritice a oznámeníchna ČTÚ se tam objevil drobný nápis o servisním poplatku

Ještě na podzim, v době kdy M77 rozhodla o placení servisního poplatku tato PODVODNÁ firma rozesílala prospekty s klamavou reklamou kde deklarovala BERZPLATNÝ PŘÍJEM,,,,ne jednom pražském elektru jsem viděl plakát o DOŽIVITNÍM BEZPLATNÉM PRÍJMU českých a slovenských programů

Ohodnoceno: 1x

Od: martin00000*
Datum: 28.12.12 16:33

Dobrý den jakou máte kartu? vypadá to že nemáte zaplacen servisní poplatek 348 Kč na rok u karet cs link a teď nevím jestli i skylink kterou jsou v kódovacím systému cryptoworks a ještě se zeptám a nova a prima vám jde? Ještě zkuste dát kartu pokud máte možnost nějakému kamarádovy který má satelit ať ji vyzkouší možná chce jen aktualizovat - nepřišel zápis na kartu

doplněno 28.12.12 16:36:

Je fakt jsou to zloději a stát stím nic neudělal teď se nám jen smějí jak snáma v...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.12.12 17:10

ano, Nova i Prima jdou normálně, dokonce i ČT 24

Od: olaf71*
Datum: 28.12.12 17:09

pokud by jste se rozhodla kontaktovat servisní linku Skylink jejich kontaktním formulářem v registr.účtu Skylink, tak to ani nezkoušejte. nikdy mi neodpověděli. snad telefonicky,ale to jsem nezkoušel. pokud máte zaregistrovanou kartu na jejich stránkách, tak pokud jde o zaplacený servisní poplatek, tak to po přihlášení ve svém účtu najdete, jak a co máte zaplacené či aktivní.

Datum: 28.12.12 17:11

Tak přesně to jsem udělala, že jsem jim tam napsala. Takže bohužel. Zkusím to přes registraci a uvidím, co zjistím.

Děkuji

doplněno 28.12.12 17:20:

Tak jsem se dívala na kartu na Skylinku a servisní poplatek máme zaplacený do května 2014. A teď kde se stala chyba?

Od: martin00000*
Datum: 28.12.12 17:21

ještě zkuste zadat číslo karty do kolonky ověření služeb na kartě

http://www.skylink.cz/

doplněno 28.12.12 17:25:

řekl bych že možná nepříšel zápis na kartu chceto vyzkoušet jiném přístroji něco podobného jsem dělal nedávno kamrádovy ma starší přístroj který je cryptoworks ale jdou něm i karty Ice tedy výměna ale nějak mu to taky nešlo a rozjelo seto až jiném přístroji po 5 minutách

Od: olaf71*
Datum: 28.12.12 17:34

přihlašte se na Skylink a reautorizujte kartu, je tam na výběr Irdeto nebo CW.

doplněno 28.12.12 17:39:

zkuste přepnout na ČT1 a koukněte do info, jaké Vám to ukazuje parametry. pokud je tam něco jiného než kmitočet 12 225, V, FEC 3/4, SR 27 500, tak máte špatně naladěno a proto Vám nejde ani ČT sport. a nebo projeďte celou programovou nabídku a pokud jde TV NOE tak tam ty čétéčka někde budou

Datum: 28.12.12 17:36

Já bych zkusil udělat na stránkách Skylinku reautorizaci karty. To dokáže odstranit hodně problémů s kartou a většinou to je otázka několika málo minut.

Datum: 28.12.12 18:14

SKYLINK je podvodná firma, neodepisují, nereagují a neřeší žádné techncké problémy...jen prodávají karty důvěřivcům

Datum: 28.12.12 19:19
Moje osmdesatjleta babička zaplatila servisní poplatek na rok, protoze ji to řekli do telefonu,pak ji řekli ze ma starou kartu a ze musí si koupit za 600 kartu výměna podvodníci je slabé slovo. Hned jsem tam psal a servisní poplatek se nevrací, prý se přičte k těm dvoum rokům co získala výměnou. Tak aby se aspoň dožila do 83 aby to využila, kdyz děda umřel měsíc potom. Ono si člověk ale nevybere, u kabelovky upc jsem platil 300kc za tv plus net , v létě zdražilo na 370 a od ledna dalších 60kc navíc. To je zdražení o 40 procent.!
Ohodnoceno: 2x

Od: jardino555*
Datum: 28.12.12 20:45

...to, že Skylink mění karty ze starého prolomeného dekodovacího systému Cryptoworks za nový systém Irdeto, chápu. Ta cena 600kč ale není cena nové karty jako takové, ale předplatné placené tv výběru zákazníka...tudíž karta je zdarma. Servisní poplatek 29 kč ( při koupi placené tv je již zahrnut v ceně) mě nevadí...to mě spíš vadí poplatky České televizi, která pobírá další příjmy z reklam apod. a tento poplatek je povinný (na rozdíl od Skylinku) a ze zákona se musí platit tak jako tak...to je podle mě zlodějina...

Datum: 28.12.12 21:49
Jsem zvědavý, kolik lidi podá žalobu. Věřím, ze by uspěli, protože vybírání servisního poplatku poté, co zákazníci investovali několik tisíc do zařízení a karty jsou k tomu donuceni, poněvadž by investici mohli vyhodit. Jinak se tomu říká vydírání. Upc taky dostalo 10 milionů pokutu za to, ze zdrazili bez upozornění, nicméně jim to nevadí, poněvadž to maji za tyden zpět. Poplatky čt jsem odhlasil na poste před 15lety, takze ty mě nebolí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.