Protahovací péro se zaselklo v husím krku

Od: Datum: 28.12.12 13:26 odpovědí: 6 změna: 29.12.12 09:59

Zdravim prosímvás pořídil jsem si protahovací péro, na protažení kabelu v husím krku ale to péro bylo asi o desem cm kratší než sem potřeboval tak jsem vzal tvrdej drát a dole sem ho páskou přilepil k péru. Ale je tady háček když sem to protahoval tak se to tam zaseklo a nešlo to ani na jednu stranu nahoře to vidět nebilo a dole byl jenom ten můj geniální návazec. Tak jsm za to trochu cuknul a to péro tam zůstalo. Takže tet je ten problém že tam nemůžu natáhnout žádný kabel a to péro neni vidět ani na jedné straně. Myslim si že bude MAX 15cm od krabičky nahoře i dole ale nemůžu ho chytit. a když jsem se pokusil kouknou zrcátkem tak sem ho tam neviděl.

Potřebuji nějákou užitečnou radu. Vadími to protože tam nemůžu nic protáhnout.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 13:30

Obávám se, že jediná možnost bude majzlík.

Ohodnoceno: 0x

Od: otrava
Datum: 28.12.12 13:44

JJ já to taky tak vidím, naštěstí v létě se bude posouvat telefóní zásuvka ve které krkavice končí tak to vezmu 10cm nad zásuvkou.

Od: luke237
Datum: 28.12.12 21:32

Jestli to protahovaci pero ma alespon na jednom konci hacek, tak bych nacpal do krku dalsi pero asi 20-30cm s hackem a pokusil se ten "utopeny" hacek zachytit a vytahnout.

Jinak samozrejme musim napsat, ze pera se vyrabeji dostatecnych delek a ani cenove to neni tak velky rozdil mezi kratkym a dlouhym.

V nejhorsim pripade jsi tam vzdycky mohl "zafouknout" nejaky lehky provazek, pomoci ktereho protahnout silnejsi provazek, pomoci ktereho protahnout lanko, pomoci ktereho protahnout drat atd.

Datum: 28.12.12 21:42

péra mívají na konci očka, takže ho těžko něčím zachytíte.

Od: luke237
Datum: 28.12.12 22:51
Ja myslel neco takovehleho. S "hackem" :)

Od: otrava
Datum: 29.12.12 09:59

Tak jo zkusím to, pokusím se v garáži najít nějaký drát a kus provázku a budu lovit. 3koda že neni ani tim zrcátkem vidět...

děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.