Fujifilm - ikona

Od: Datum: 26.12.12 15:34 odpovědí: 4 změna: 27.12.12 12:45

Ahoj. Dva dny má elektronickou zrcadlovku Fuji Finepix SL 300. Včera jsem si všimla, že se na displeji zobrazuje žlutě ikona foťáku s vykřičníkem v uvozovkách, někdy na chvilku zmizí, ale jinak pořád bliká. Nejdřív jsem si myslela, že to třeba znamená, že mám vybitou baterii, ale po dobití se nic nezměnilo. Pokud máte někdo zkušenosti s tímto fotoaparátem nebo nějakým jiným značky Fujifilm, poraďte mi, prosím. Vážně mám strach, že něco není v pořádku. Předem děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 22:04

Zdravím, řekl bych, že je to tohle - dlouhá doba závěrky, máte použít blesk nebo stativ.

doplněno 26.12.12 22:10:

Jinak pokud nemáte návod, http://uloz.to/xQ3wMEs/finepix-sl300-series-manual-01-pdf

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.12.12 06:08

většinou to znamená, že máte nastavený dlouhý čas, nebo se Vám třesou ruce.. nebo není zapnutá stabilizace... jak píše kolega, nastavit kratší čas, nebo postavit na stativ, nebo přidat blesk,

a hlavně číst návod a poslechnout slova toho mužíka s bradkou, co je pochovaný blízko Kremlu...

jinak foťáček máte fajn...

doplněno 27.12.12 06:09:

.

Datum: 27.12.12 09:12
Na 100% to bude uvedeno v navodu..Je potreba si ale navod precist..coz je pro mnoho lidi posledni nejzoufalejsi pokus jak uvest fotoaparat do chodu.
Jinak to na 99% je opravdu upozorneni na mozne rozmazani fotografie dlouhym casem..

Datum: 27.12.12 12:45

já mám právě návod v němčině a německy neumím ani slovo, takže to tam možná někde je, ale přeložit to nedokážu :D jinak díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.