Nokia Lumia 610 vs. HTC Wildfire s (foto)

Od: Datum: 26.12.12 15:20 odpovědí: 3 změna: 28.12.12 22:37

Dobrý den,

chci si pořídit nový mobil a rozhoduji se mezi Nokií Lumií 610 a HTC Wildfire. Pročetla jsem již více recenzí, ale stále nevím. Jde mi hlavně o dobrou kvalitu fotek, žádné speciální funkce nevyžaduji. Předem děkuji za vaše názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: michalkoudela*
Datum: 28.12.12 19:59

Nokia měla vždy nejlepší fotomobily (potvrzuje to i model 808 PureView). Lumia 610 má 5 megapixelový snímač s autofocusem, sám jsem vyzkoušel a fotky byly překrásné. Lumia 610 obsahuje OS WP 7.5 (Pozor, nepleťte si s WM!), 256 mb RAM a 800 mhZ procesor. Z důvodu rychlosti bych koupil o pár stovek drahší L710 s 512 mb RAM a 1,4 ghZ procesorem. A od nikoho nechci slyšet že je WP blbý, není to pravda! Je to krásný a jednoduchý systém a navíc tam nejsou viry ;) Sám vlastním Lumii a Android na Xperii U je zpomalený a kolikrát se seká *blee*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.12.12 20:32
Ona není chyba v Androidu, ale ve výběru telefonu *cert*
Ohodnoceno: 0x

Od: michalkoudela*
Datum: 28.12.12 22:37

To sice ano, ale nějaký výkonnější Android seženete asi tak za 7.500 Kč... A Android má tolik verzí že v tom ani nemám pořádně pořádek, jaký telefon má Android 4.0 a jaký 2.3.7... *ee* Pak se člověk diví že na rok starý telefon nejdou Angry Birds Star Wars... To se u WP nestane, i když na aplikace musíte trochu dýl čekat, ale já si počkám ;)
Sto lidí, sto chutí...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.