Synchronizace facebooku na Sony Xperia S

Od: Datum: 25.12.12 20:41 odpovědí: 4 změna: 21.01.13 20:49
Ahoj, mám nový telefon od Sony a když jsem si chtěla synchronizovat účty, všechny kromě facebooku šly. Na stavovém řádku mi to píše - Nelze aktualizovat ze sítě Facebook - ale vše dělám, jak mám. V čem je problém?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jami*
Datum: 25.12.12 22:21

Někde je chyba, mám xperii S týden a taky se mi to zatím nepodařilo zprovoznit (aktualizaci fb v timescape, třeba napsat přes to na fb status mi jde). Třeba takovej twitter nebo xperia.cz doinstalovaná do timescape se mi aktualizuje ok.

Ale ono celý to timescape je takový dost k ničemu a nepřehledný, takže mě to moc netrápí, zlatá facebook aplikace :).

Ohodnoceno: 0x

Od: tecr®
Datum: 25.12.12 23:35
I Timescape mně nefunguje tak, jak by mělo. Ale raději zprovoznila samotnou Facebook aplikaci. Odmítá se propojit a píše "Nelze aktualizovat z Facebook sítě, ťuknutím sem akci zopakujete." Jenže po zopakování ukáže ten samý problém. Heslo i email mám v pořádku.. To mi hlava nebere.
Datum: 26.12.12 00:17
Jak jste připojena na internet? Wifi nebo mobilní síť?

Od: poldy
Datum: 21.01.13 20:49

nainstalujte tento balicek

http://www.mediafire.com/?fl4p8f4vpx0jp16

pak vam to pojede

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.