Nastavení dálkového ovladače

Od: Datum: 25.12.12 10:32 odpovědí: 5 změna: 25.12.12 11:09

Dobrý den, vlastním kino HT-C720 a zkoušel jsem naprogramovat dálkový ovladač od kina, tak aby fungoval i na ovládání tv. V návodu píšou podržet na tom dálkovém ovladači ke kinu tlačítko power a pak zadat kód, tlačítko jsem podržel, tv se vypla, ale žádnou možnost zadat kód mi to nedalo. Nyní ovladač funguje na tv ,ale na kino ne. Nevím teď jak to vrátit zpátky aby ovladač fungoval i na kino, zkoušel jsem znova držet power,ale ovladač stále ovládá jen tv. Dá se to nějak vyresetovat to nastavení? Už jsem z toho zoufalý, Děkuju všem za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 25.12.12 10:42

nestačí jenom na ovladači přepnout v MODE na VCR? ovladač umí ovládat více zařízení a teď by mohl být přepnutý do modu TV

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jirrka2
Datum: 25.12.12 10:46

To jsem taky zkoušel, ať to dám nastavení na tv nebo dvd, pořád to ovládá jen tv. Vůbec nevím jak to vrátit zpátky...

Datum: 25.12.12 10:53
avatar
Zkuste z dálkového ovládání vytáhnout na pár minut baterie, kino odpojit od sítě a ještě jednou si přečíst návod. Třeba jste něco přehlédl.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: jirrka2
Datum: 25.12.12 11:00

V návodu píšou, pokud chcete aby dálkové ovládání ovládalo i tv, přepněte na dálkovém ovládání tlačítko z dvd na tv, podržte tlačítko power a pak zadejte kód. Pokud se tv vypne je to nastaveno. Tlačítko jsem podržel, ale kód jsem nezadal, po podržení se tv hned vypla a nebyla možnost zadat kód. Po zapnutí už ovladač ovládal jen tv. V poznámce v návodu píšou, že pokud se nezadá kód, bude ovladač ve výchozím stavu ovládat jen tv. Ale bohužel nikde nepíšou jaka to vrátit zpět.

Od: jirrka2
Datum: 25.12.12 11:09

Tak vyřešeno, stačilo odpojit kino od sítě a z ovladače vyndat baterie na několik minut. Všem děkuji za reakce.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.