Navigace SPIRIT 487

Od: Datum: 25.12.12 10:09 odpovědí: 5 změna: 25.12.12 19:04

Dobrý den, mám novou navigaci značky SPIRIT 487.Když jsem poprvé navigaci odbalil, tak nešla vůbec spustit.V návodu uvádí, že před prvním nabíjení je potřeba baterii 8 hod.nabíjet.K navigaci mám jen kabel do auta nikoli pro domácí použití.Máte prosím někdo z vás s touto navigaci zkušenosti?Proč mi nejde navigace zapnout?Děkuji vám mnohokrát za rady a doporučení.Karel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 25.12.12 10:52

Tak základem bude asi navigaci nabít - aspoň částečně. Pookud nemáte kabel pro domácí nabíjení, tak v autě - pokud Vám palubní zásuvka dává napětí i při vytařeném klíčku, jinak holt jen při jízdě. Některé nabíječky autobaterií mají i zdířku 12V jako palubní zásuvka, zkuste se poptat po známých.

K navigaci není dokovací stanice nebo aspoň USB kabel pro připojení k PC? Většina navigací se tímto připojením zároveň nabíjí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.12.12 10:56

Předpokládám, že jde o Mio Spirit 487. Mio je typické tím, že dodává jen kabel do zapalovače auta, nabíječ na 230 V si musíte dokoupit, pokud jej chcete. Ale není nezbytný - dá se to řešit buď nabíjením navigace v autě (to ale nedoporučuji pokud auto není pod dozorem - navigace se dost kradou) a nebo se navigace dá nabít kabelem z USB portu počítače. Prostě navigaci propojíte s počítačem a ani ji nemusíte zapínat, nabije se. Mio jsem měl taky, u typu 520 i 720 ty baterie byly k ničemu, navigace bez bapájení vydržela pár minut, ke konci ani to ne.

Ohodnoceno: 2x

Od: karlicek6
Datum: 25.12.12 14:10

Děkuji za odpovědi.Tak jsem doma našel USB kabel a propojil navigaci s PC.Avšak ani po 4hod.nabíjení navigace nejde spustit.Když zapnu tlačítko On,tak se neděje nic.Nevím si s tím rady.

Datum: 25.12.12 15:25

Zkuste to tlačítko podržet déle - několik sekund.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.12.12 19:04

Jak víte, že se přes to USB nabíjí?!? Na displeji to nevidíte (když nejde zapnout) takže PC hlasí nový hardware a jeho nabíjení?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.