HTC Desire X - akce T-mobilu

Od: Datum: 23.12.12 23:09 odpovědí: 3 změna: 24.12.12 11:21

Dobry den,

v posledni dobe jsem zaregistroval reklamu T-mobilu na slevu telefonu znacky HTC a vzdy v teto reklame ukazuji 2 modely. Jedna se o HTC Desire C a Desire X. Vzhledem k tomu, ze me zaujal prave Desire X, kde je podle reklamy cena cca. 2699 Kc. Uplne dole jsem si vsiml, ze tato akce plati do konce tohoto roku. Nevite nekdo jake jsou podminky ziskani tohoto telefonu za onu cenu? Hledal jsem to na netu i primo na strankach T-mobilu, ale bez uspechu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.12 23:50
je to cena, kterou dostanete pokud u nich mate smlouvu. cen maji nekolik, ta nejlevnejsi je s nejvetsim internetovym balickem. doporucuji dojit se zeptat do prodejny ;)
Ohodnoceno: 0x

Od: query*
Datum: 24.12.12 09:05

No ja jsem sice u konkurencniho mobilniho operatora, ale jejich nabidka me docela zaujala ;) Sranda je, ze muj bracha dela primo v T-mobilu, ale o zadne akci nevi ;)

Datum: 24.12.12 11:21
podle me to ani neni akce, protoze ja jsem se na desire x byla ptat cca pred sesti tydny a cena byla myslim stejna. kazdopadne cen je opravdu nekolik...bez smlouvy, se smlouvou, se smlouvou + maly internetovy balicek, se smlouvou + vetsi intermetovy balicek, ... ;) na prodejne mi pan vytiskl cenik se vsemi cenami :)
Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.