Jaký vhodný STB?

Od: ® odpovědí: 1 změna:
avatar flodur

Zkouším si nahrávat pořady ČT HD na externí disk přes STB DVB-T Alma T2 kde mi, ale nefunguje skokový posun vpřed/vzad. Dle informací které jsem získal: Skokový přesun u ČT - u programu s vysokým datovým tokem, konkrétně programy ČT není možné z důvodu vysokého datového toku provádět zrychlené přehrávání, dojde k zastavení obrazu. Přístroj jsem reklamoval ale bezúspěšně.
Poněvadž brzy skončí pozemní vysílání v DVB-T SD potřebuji poradit vhodný STB pro nahrávání pozemního signálu , který si poradí s vysokým datovým tokem u programů ČT (i jiných) HD DVB T2 a umožní zrychlený či skokový přesun.

1 odpověď na otázku

 

 


0x
Já používám AB Cryptobox 702T a nahrává spolehlivě a pokud máte dostatečně rychlý disk, umožňuje nahrávat 2 programy současně a třetí sledovat na stejném multiplexu (také ČT ve ve vysokém rozlišení).
Při přehrávání je možné skokově se posunovat po časové ose, dělat si jedním tlačítkem časové značky a skát na ně druhým tlačítkem nebo červeným tlačítkem FIND se můžete dostat na konkrétní čas, na který se má nahrávka přesunout (zadáte čas v hodinách, minutách a sekundách).
.
Má to ale nevýhodu. Při rychlém převíjení se čas posunuje, ale obraz zůstává stejný, při každém stisknutí tlačítka na rychlé převíjení se obraz ukáže, ale nehýbe se, posunuje se pouze čas. Při stisknutí tlačítka pro přehrávání se obraz rozjede na převinutém čase.
.
Nějaké zkušenosti jsou zde:
ebastlirna.cz/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]