Sušička nevysuší prádlo

Od: ® odpovědí: 4 změna:

Zdravím. Včera mi máma říkala že susička vůbec nesuší. Tak jsem si jí odnesl do dílny a rozebral. Když dám těleso bokem a zapnu tak normálně hřeje. Jsou tam takový 4spirály prvně hřejou 2menší a po nějakým čase sepnou ty větší a menší vypnou. Ale když dám těleso zpátky, a zapnu to tak jde vidět že žhaví jenom tak půlka jedný tý spirály, je to tím jak na to fouká vzduch tak že to není vidět? Určitě hřejou ale odhadem bych řekl že to budou jen ty menší podle polohy kde je teplo když šáhnu na kryt těch těles.. Neví někdo jak to funguje? Popřípadě na co se zaměřit? Pokud by někdo potřeboval tak sušička je - WTXL2511By/07 díky :)

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Zdravím. Vyčistil jste celou sušičku?


Zdravím ano. Vypadá to na těleso. Občas sepne občas vubec.. Nové těleso 4.5tisíce takže to nemíá cenu :)

 


0x

Hřeje celou dobu celé topné těleso? Chce to změřit odběr wattmetrem, zda topí vše, co topit má (dle štítku). Změřte odpor všech spirál - zda odpovídají deklarovanémuv výkonu. Co tepelné pojistky neodpínají zbytečně? Pro info - třeba typ: 48797.


No co jsem zkoušel tak těleso hřeje dost dlouho pak jsem ho vždy vypnul aby se něco nestalo. Odpor ještě změřím. Jak zjistím vadu v pojistce? Průchozí normálně je..

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]