Telefon a internetové rádio

Od: ® odpovědí: 9 změna:

Je to, vada na HW či SW mobilu či není- když si pustím na mobilu Samsung Galaxy J3 (2017)internetové rádio Oldies-tak minutu dvě hraje a přestane oět to spustím a opakuje,většinou tak 3-4X a pak to ruším .Přitom když jsem na intenetu tak je to OK. Na manželčině mobilu Huawey Y6II (2016)se sekne tak 2x 3x třeba za 3-4 hodiny provozu ale jen na 2-3 sekundy.

Je to závada nebo nějaká zvláštnost samsungů?

9 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar mikihans

systém vám tu aplikaci uspává. Mrkněte do nastavení aplikace, zda u ní nemáte povolenou nějakou úsporu energie.


To není apka jako taková,je to prohlížeč Chrome-oldies radio...

Však prohlížeč je taky aplikace. Platí stále to stejné co jsem napsal předtím. Však to co píšete o tom přímo napovídá... Když u toho brouzdáte po netu, tak prohlížeč je stále aktivní a tedy nedojde k jeho uspání. Když aktivní není, systém ho uspí a rádio přestane hrát. Je to jen o správném nastavení.


Tak jsem to asi našel. Jinak asi už nikdy Samsunga nebudu chtít

 


0x
avatar totak
Zkus jiný prohlížeč. Třeba Opera mini. Jestli to bude dělat i tam chtělo by to nějakou apku na sledování kvality datového signálu. Pokud to máš na LTE tak by signál padat neměl ale 3G sítě čím dál víc blbnou. Operátoři se je chystají odstavovat ve prospěch 4G a tak kvalita klesá. Taky může být vadná sim karta.

jedu na wifi

 


0x
avatar jura2

Nainstalujte si aplikaci Tuneln Radio - tisíce stanic, možnost nastavení doby uspání, funguje i při zhasnutém displeji ... Používám již mnoho let místo prášků na spaní. play.google.com/...


Děkuji ale nepotřebuji tisíce stanic mně stačí dvě-Rockrádio a Oldies radio. a na jiných to funguje i při zhasnutém displeji.Nyní i na tomto.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]