1x

Potřeba setopboxu pro DVBT2?

Od: ® odpovědí: 26 změna:

Zdravím,

mám 9 let starou TV Samsung UE37C6700. Budu potřebovat nějaké přídavné zařízení (setopbox) pro DVBT2?

děkuji za info.

26 odpovědí na otázku

5x

Samozřejmě.

2x

Tvá TV bohužel DVB-T2 neumí. Takže buď nová TV nebo STB, který DVB-T2 umí.

1x

Jak píšou kolegové, musíte koupit zařízení.

Ověřit si sdělení můžete zde:

dvbt2overeno.cz/...

To není zrovna ideální web.Moji TV nenajde a normálně přijímám T-2 od samého počátku.Tak nevím.*cteni*

lg.com/...

u 9 let staré TV není ani co ověřovat, v té době HEVC vůbec neexistovalo ;)

42UB820V je 5 let stará. Pokud ti jde H265 tak to LG udělalo softwarově, což je berlička. HW k tomu nebyl

0x

Také mám 9 let starou TV samsung, signál přijímám přes normální anténu pod střechou. Vysílač z Ostravy. Pořád mi funguje ČT sport, znamená to, že tato tv bude fungovat i příští rok? Že, tedy přijímá DVBT2?

DVB-T2 váš televizor nepřijímá. ČT sport sledujete v DVB-T.

Musel by jsi ČT sport přijímat v HD rozlišení. Pak by to přijímalo v T2.

Snad vidíte, jaké programy máte naladěné? Je tam napsáno "T2" nebo ne?

0x

Ano, budete.

0x

1. Set-Top-Box DVB-T2 si můžete koupit a naladit už teď v klidu a předstihu !

Bude Vám fungovat okamžitě, protože je totiž i zpětně kompatibilní.

2. Navíc Set-Top-Box vyjde minimálně řádově 10x levněji než nová TV !

3. Stačí Vám k té televizi i hodně stará analog anténa a navíc nevyhodíte funkční televizi. Takže se

zachováte i ekologicky, protože svět začíná být plný elektronického nekvalitního čínského odpadu.

Vyhoď všechno co pochází z Číny a nebudeš mít nic.

0x

Doporučuji aliexpress.com/...

Starý Android, starý procesor. Síť pouze 100 MB. WiFi jen 2,7, nemá poslední standart. Problémy s celnicí. Přečtěte si originál hodnocení. Toto je mizerný překlad.

Brzdění. Ram jasně postrádá a svrhl 4 gigu stejně jako cokoli jiného. První noc padl vayfay právě při sledování youtube. Začalo se tančit tamburínou. Nenalezli jste síť, v žádném! Vypnul wifi a poté se nemohl zapnout, i když ikony na wifi shořely. Dokud jsem restartoval zařízení tvrdě. Youtube okamžitě křičel, že je aktualizace a nebude fungovat, jdete na odkaz píše, že pro toto zařízení není youtube ! Když Google není vložen, píše, že zařízení není podporováno. Z prohlížeče v něm přejdete na 4pda, takže všechny odkazy na aplikace jsou mrtvé, i když s počítačem jdete tam, vše je staženo ! Unikl z počítače na flash disk, šel k němu ze zařízení a přinutil ho dát, jako orat. Tv t2 tvb funguje bez problémů, i když ruský region v automatickém vyhledávání, ale vše našel v malajském regionu. Software odstranil všechny levé přílohy. Potřebujeme dát kino zdarma. Stručně řečeno, mučil jsem ho. S dálkovým ovládáním je těžké a tupit samotné zařízení. Obecně platí, že. 02.10.2019

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]