HTC či Samsung?

Od: Datum: 22.11.12 21:36 odpovědí: 8 změna: 23.11.12 20:44

Dobrý večer,

Přemýšlím o koupi nového mobilního telefonu, ale nevím jaký je z těchto vybraných "nejlepší". Co by jste si vzali vy? Budu rád za každou odpověd + důvod, děkuju.

PS: Máte-li nějaké zkušenosti s některým z těchto mobilů, řekněte. ;)

Mobilní telefony:

http://www.gsmarena.com/samsu…_galaxy_s_duos_s7562-4883.php Samsung Galaxy S Duos

http://www.gsmarena.com/samsu…g_galaxy_ace_2_i8160-4559.php Samsung Galaxy Ace II

http://www.phonearena.com/phones/HTC-Desire-C_id7037 HTC Desire C

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kaosssss*
Datum: 22.11.12 21:38

PSS: Jestli znáte nějaký lepší do asi tak 8000kč, tak mi napiště, díky.

Datum: 22.11.12 21:59

Datum: 23.11.12 02:33

Za 8000 už koupí Galaxy SII..
HTC bych alespoň já nebral.
Já mám Galaxy S Advance, koncem Listopadu bude upgrade na Android 4.1, cca 800 mb RAM, dvoujádro..
Cena kolem 8 tisíc :)

Datum: 23.11.12 09:38

Advance - výkon stejný, cena jednou taková. V čem je tedy lepší? Huawei má ics 4, slušnou podporu, cloudové uloziste 160giga, aktual pomalu každý měsíc.

Datum: 23.11.12 12:31

Aktualizaci kazdy mesic? Proc? Sraci mi jedna a poradne funkcni..
Advance jedu 2x drazsi protoze ma o jedno jadro v procesoru navic s vetsim taktem, super amoled display, vetsi ram..
doplněno 23.11.12 12:36: Omlouvam se "staci"

Datum: 23.11.12 13:38

Proč? Protože porad je co vylepsovat a v tomto směru Huawei na zákazníky nekasle. Má velké cloudove uloziste a vlastni market. Rozdíl mezi dvěma jádry je v tom, ze stejnou práci dělají dva, ale rychlost je stejná a běžný smrtelník ji stejně nevyužije nikdy všechnu. Stejně i ram , mám běžně k dispozici 200-230 stále volnou, tak k čemu platit za větší ramku ,když ji tel nevyužívá celou. Spotřeba-baterka dva až tři dny,někdy i čtyři, záleží na použití. Soused dobiji SŠ denně, má i ascend,takže může potvrdit. Na heurece v diskusi srovnává František S2 kterou má pokazenou s ascendem, jednoznačně je pro Huawei. Trebatakova prkotinka jako notifikacni dioda u Huawei je skvělá věc, má čtyři barvy a každá na něco upozorňuje, o tom si Samsung může nechat zdát. Displej opět skvělý skvěle rozlišení, foťák děla kvalitní foto.fakt nevidím důvod dat za mobil jednou tolik peněz.

Od: kaosssss*
Datum: 23.11.12 19:01

Jak už řekl dawidececk, Ace II i Advance by měli dostat 4.1 Android. S Duos má jen jednojádrový procesor a potom jsem se ještě díval na HTC Desire X. Jen se chci zeptat, proč by jste nebral HTC?

Datum: 23.11.12 20:44

HTC jsem měl, wildfire, wildfire s, na slunci hodně špatně čitelný, levné plasty jsou cítit, oba mobily mi vrzali, možná jen vada kusu, ale stejně.. :(
Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.