Iphone 4S 16GB nebo Ipod touch 5G 32GB

Od: Datum: 22.11.12 21:07 odpovědí: 4 změna: 22.11.12 21:54

Ahoj, mám takový problém na Vánoce si mám vybrat mezi tímto:

Iphone 4S 16GB

Ipod touch 5G 32GB

právě, že nevím, kterej, jde hlavně o tu pamět, kdyby byla u Iphonu stejná tak beru rozhodně Iphone,ale bohužel není. 5 si kupovat nechcu je drahá. Bojím se , že se mi na tu 16 nic nevleze, i když každá aplikace (skoro) má tak 50MB... Dále tam chci mít pár písniček 2 filmy pár videí ,ale tak přiměřeně aplikací Ale zase z Ipodu se nedá volat a 2 mobily zase nosit je blbý...

Co by jste na mým místě dělali. Za každý odpovedi Děkuji...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.12 21:09

Volil bych podle toho, jestli chci přehrávač nebo telefon. Ty chceš očividně přehrávač, tak bych šel do iPodu

Od: aaa*
Datum: 22.11.12 21:13

no já právě nevím, chtěl bych aby se z toho dalo také volat,ale zas 16GB je asi málo.::(

Datum: 22.11.12 21:25

Pak kup iPhone z iPodu se nedá volat je to MP4 přehrávač nemá sim kartu volat se z něj nedá.

Datum: 22.11.12 21:54

Mezi námi i ta čtyřka je drahá. Za pouhou třetinu ceny koupím stejně výkonný mobil se 4"displejem a 32giga kartou plus 4giga vnitřní pamětí, takže celkem 36giga. Dát 12 tis jsou vyhozené prachy.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.