Foťák Casio nebo Olympus?

Od: Datum: 20.12.12 12:35 odpovědí: 8 změna: 20.12.12 21:12
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.12 13:52

pro mě jako uživatele bez potřeby speciálního nastavování a focení vyladá vhodněji Casio. Nemám s ním však zkušenosti. Co se týče Olympusu, tak jen chválím. Mám starý kompakt a dělá pěkné fotky (vše řízeno automatikou). Jen občas při intenzívním světle sem měl fotku tmavou nebo přesvětlenou. Projděte ještě tech parametry. Na ty sjem se moc nedíval. Každému může vyhovovat něco jiného. Ten Olympus je super, ale moc "kravský". Pro jiného může být malý.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.12 14:11

Také bych se přiklonil k Olympusu,ale hlavně proto,že je můj oblíbený.Vidím u něj o dost víc kladů,jako u Casia.

JABRAKA

Od: bmbx®
Datum: 20.12.12 14:42

To jsou ale diametrálně odlišné kategorie fotoaparátů, při nejmenším už jejich velikostí.

Pokud chcete něco co můžete pohodlně nosit v kapse a téměř s tím nelze zkazit snímek pro jeho vychytávky ohledně multiexposice, tak vám mohu doporučit Sony WX100.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.12.12 20:27

zde bych souhasil, byť nejsem zcela odborník, na první pohled se mi jeví srovnání veké kočky se malým psem. To moc nejde.

Datum: 20.12.12 20:33

to za ty peníze koupíte špičku mezi fotáky, např v té cenové kategorii toto

- http://www.fotopazdera.cz/kat…kt/nikon-coolpix-l120-cerveny

Datum: 20.12.12 20:50

Nikonní zrcadlovku možná, ale Nikonní kompakt nééééé...

Datum: 20.12.12 21:04

aha tak to jsem netušil, pardon

kompakty má špatné?

Datum: 20.12.12 21:12

Netvrdím že špatné, ale jsou jiné lepší ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.