Jak vybrat TV

Od: Datum: 19.12.12 15:40 odpovědí: 6 změna: 20.12.12 00:25

chtěl bych se zeptat podle čeho správně vybrat tv

moje představa je:

-tenká kvůli umístění na zeď

-přehrávání více formátů

-full hd

-velikost min 32

vybral jsem si zatím toto :

http://www.kasa.cz/televize-lg-32ls5600-led/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.12 16:18

vybral jste solidní standard. Taky máme doma jednu LG v dětském pokoji. Funguje už třetí rok, přestože děcka s ní nezacházejí zrovna jemně.

Televize se samozřejmě vybírá taky podle toho, jaký máte zrak a sluch. Kdo má slabší zrak, ten při této velikosti obrazu rozdíl mezi normálem a HD nepozná.

Když je v domácnosti někdo se slabším sluchem, bude potřebovat vlastní odbočku na sluchátka. Tady je trochu problém, protože některé televize nedovolí oddělené ovládání hlasitosti zvuku do sluchátek a do reproduktoru.

Další kriterium jsou barvy obrazu. Všimněte si, že některé televize nemají v obraze černou barvu, ale pouze tmavě šedou. V tomto směru jsou LEDky lepší, než LCD a plasmy. Aspoň mě to tak připadá.

Od: bmbx®
Datum: 19.12.12 17:12

Jak vybrat TV? Asi tak, jako cokoliv jiného, když máte představu co od TV požadujete, tak moc nechápu v čem je problém?

Od: kocour17*
Datum: 19.12.12 17:16

asi jsem špatně položil otázku... :)

prostě bych rád věděl na co si dát při nákupu pozor televizí dnes existuje hafo a liší se v mnoha věcech

Od: aaaaaa*
Datum: 19.12.12 21:40

právě, je toho mraky. 32 na můj vkus malinkatá, to je jak bejvávaly klasické CRT 55 cm, jen širší. Co se velikosti týče, doporučuji koupit o "číslo" větší než si myslím. Já myslel na 107, mám 120 a volil bych příště větší, tak 140.

K výběru Tv je tu 5 dotazů týdně, každý pochválí svoje bo má nejlepší.

Tenkou - a víš , že držák Ti ji oddálí až o 15 cm od zdi? Tedy pokud nevymyslíš nějaký svůj systém.

Datum: 20.12.12 00:25

81 má v režimu 4:3 úhlopříčku cca 65cm. Jestli máte ještě kvalitní CRT televizi, tak vás LCD v SD rozlišení pěkně zklame.

Datum: 19.12.12 23:48

Na velikost 32 nepotřebuješ full hd, i když při sledování full hd je lepší full hd mam 117 a je malá. Spíš bych volil mezi sharp a samsung, lg se jim obrazovou kvalitou nemůže rovnat. Sharp má lepší obrazove cipy než samsung, taky má přidany basovy reproduktor. Ale tyhle malé uhlopricky jsou spíš tlacene na cenu než kvalitu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.