Výběr pokojové antény

Od: Datum: 19.12.12 10:37 odpovědí: 5 změna: 23.12.12 22:33

Potřeboval bych poradit s výběrem pokojové antény pro příjem dvb-t pro televizi panasonic tx-l37e5e

Signál je tu dobrý,jelikož na komplu chytnu 9 programů přes kus drátu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.12 10:55

Pokud máš dobrý signál, tak je nejlepší jakákoli prutová anténka bez zesilovače.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 19.12.12 10:55

Po vyzkoušení všech možných výrobků se mi osvědčila takováto:

http://dvb-t-anteny.heureka.c…dvb-t-antena-konig-dvbt-in20/

Jsou i verze s vestavěným zesilovačem, ale ty jsou paradoxně horší.

Datum: 19.12.12 11:33
Přenosné TV se prodávaly s různými teleskopickými anténami, nebo kruhovými UHF dipóly. Dnes se to výborně hodí pro příjem DVB-T, stačí upravit základnu aby to stálo a je to. Sám takovou používám pro DVB-T USB tuner, je lepší než ta s tím dodávaná. A softwarové rádio na tom běží taky líp

Od: bmbx®
Datum: 19.12.12 11:40

Na místa s dobrým signálem v pohodě vyhoví tahle, ale na rozdíl od té co jsem dával odkaz potřebuje občas nasměrovat :

http://www.alza.cz/search.htm?exps=ant%C3%A9na%20aver

Běhá mi na ní v pohodě USB tuner, i tuner na mobilu, lze použít i na velké TV. Má přísavku, nebo kolíček na LCD notebooku.

Od: volf
Datum: 23.12.12 22:33

Odborníci pojem "pokojová antena" neradi slyší. Pozor také na marketingové označení "DVB-T antena".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.