Jak prolomit bezpečnostní kod Nokia

Od: Datum: 24.11.12 11:21 odpovědí: 4 změna: 25.11.12 02:13

Příjemné sobotní dopoledne všem. Mám starou nokii 6100 a dnes jsem do ní po dlouhé době vložil sim s tím, že telefon dám ještě do provozu. K mému zklamání po zapnutí tel požadoval bezpečnostní heslo které neznám ( nepam,atuji) , je nějaká možnost, jak toto heslo prolomit, obejít?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.12 11:52

Pokud Vám ho nikdo nezměnil,mohlo by zafungovat původní od Nokie,tedy 12345.

Program na zjištění kódu existuje,už ho tu použilo více lidí,ale zatím ještě nikomu nepomohl.

doplněno 24.11.12 11:53:

Zkuste skouknout www.lur.nu

Stránka je v angličtině.

Datum: 24.11.12 13:29

Zkus heslo 0000.

Od: zadarvolanic
Datum: 24.11.12 13:36

Na tom odkazu funguje oblokování tel. na všechny operátory, ale když chci generovat bezpečnostní kod, tak nic ...

A 0000 ani 12345 to není, já jsem totiž už kdysi ten kod menil, ale bohužel ho zapoměl a stratil, kde bylo zapsané.

Zkouším přes google, ale nic ještě nepomohlo, tak když bude nějaký dobrý tip, tak sem s ním prosím .

Od: pepr®
Datum: 25.11.12 02:13

Zadejte IMEI sem

Vygeneruje vám to univerzální kód, který by měl být použitelný místo bezpečnostního kódu nebo třeba zámku telefonu.

Tolik teorie. V praxi to ne vždy funguje.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.