Pračka ardo 500 hučí

Od: odpovědí: 4 změna:

Mám pračku ARDO500 už 13 let,byl jsem s ní spokojen do té doby než jsem musel před rokem vyměnit kondenzátor a poté mi začla znovu běžet,ale před týdnem mi začla i při otáčkách hučet.Čím to bude?Kontroloval jsem buben,namazal jsem ložiska,ale tato porucha pořád setrvává.Můžete mi poradit?

4 odpovědi na otázku

0x
Ložiska nelze mamazat, zklamu a trochu vazelíny na povrchu je jen zbytečné plýtvání a z 99% jsou ta ložiska po smrti doporučím je vyměnit hned než si kompletně zničíte starej dobrej kousek..

Zdravím hangare! Já se přidám. Mám ARDO už 15 let bez jediného problému (snad to nezakřiknu), ale v poslední době mě při ždímání pračka jakoby vrže. Věští to nějakou závadu? Tedy pokud se to dá podle mého stručného popisu poznat. Díky moc!

Pokud nebyly měněny tlumiče a jen trochu pvrzává můžou to být oni.Je tu možnost vrzání ptužin ty by stačilo máznout vazelínkou a jdou vidět po sundání horního krytu, anebo to jsou po takové době ložiska která jdou nejdříve slyšet při vysokých otáčkách.Tlumiče se mění nemažou.

Díky za radu, požádám zeťáčka. Ještě jsem neměnila nic, ani gumu ve dvířkách. Ale musím ji vysoušet, dole zůstává voda. Ještě se pořádně zaposlouchám a případně se ještě ozvu. Hezký večer!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]