Jak demontovat predni panel kavovaru delonghi

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den, vlastním automatický kávovar Delonghi ESAM 5500 Perfecta. Dneska ráno se mi povedlo tlačítko na zapnutí zapnout takovým stylem, že mi zapadlo dovnitř panelu (zmáčkl jsem ho hodně a na okraji; viz foto). Kávovar jde zapnout, ani nic neprasklo, jenom ten čudlík vyskočil ze svého místa. Vůbec netuším jestli se dá nějak dostat do toho panelu a jestlo to vůbec je v mojich silách. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s tím, jak se do toho předního panelu dostat. Děkuji za rady a tipy.


Jak demontovat predni panel kavovaru delonghi
2 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar nonek

Podívejte na


video po 4:05; pokud toto zvládnete, pak byste se měl dostat k tlačítku a dát ho zpátky (pokud tam ovšem nebude něco ulomené a tlačítko pak bude třeba zajistit nové); a potom už jen složit...jde "pouze o rozebrání obalu" kávovaru...

 


0x
avatar clayman

Je celé zaražené dovnitř i s jeho "uchycením" nebo jen stisknuté hlouběji, že už nemůže vyskočit přes hranu panelu? Pokud varinata jedna, servisu se nevyhnete.

Pokud druhá, jde ho "vyvrátit" za cenu jeho odření/poničení, že ho z té strany, kde je zaháknuté "podeberete" a pomůžete ven.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]