Přerušování videa při přehrávání na mobilu

Od: ® odpovědí: 4 změna:

Ahojte,

když přehrávám videa (jak na YT tak normálně např. seriály online) tak se video neustále zastavuje (neřekla bych, že se seká). Video je načtené klidně celé a a video se jakoby zastaví a začne problikávat horní lišta a navigační tlačítka (jako při ukončení režimu celé obrazovky), pak to zase zmizí a pak to tam zase problikne. Aktualizovala jsem všechny aplikace, ale dělá to stále. Je možné, že je to rychlostí internetu? Wifi hlásí plný signál a video se také stíhá načíst (jak indikuje šedivý pruh pod červeným přehrávacím pruhem.
Kdyby se čekalo až se video načte tak by začalo kroužit načítačí kolečko uprostřed videa, ale to se neděje.

Nevíte čím to může být?

Díky


doplněno 08.08.17 10:43:

Dneska jsem přišla ještě na sekání rádia (což se dřív nestávalo)... pár vteřin hraje, pak se zastaví, pak zase hraje, pak zhasne displej a po rozsvícení to zase začne hrát, ale opět na pár vteřin.

Stejně tak mi mizí klávesnice při psaní zpráv.

Nevíte někdo?

4 odpovědi na otázku

 

 


1x

Třeba procesor mobilu nezvládá dekomprimovat video.


I na novém mobilu je to možné? Ale neděje se to furt, někdy to běží normálně i třeba 10 minut nebo dokud to sama nestopnu, pak to spustim a začne to zlobit.

 


0x

Nepíšete to podstatné, jaký telefon, jaký obsahuje firmware, jakým softwarem přehraváte videa a jaká videa. Nejprve porovnejte specifikace telefonu a vida, jestli je vůbec telefon požadovaná videa schopen přehrát a když bude přehrávání podporované, obnovte tovární stav telefonu a aktualizujte. Ještě před tím můžete zkusit jednu věc, youtube nabízí možnost přehrát video v různé kvalitě, když zazanamená potíže s přehraním, automaticky kvalitu sníží, ale toto nemusí fungovat vždy, zkoušela jste snížit kvalitu ručně?


Kvalita videa na YT byla ta nejnižší možná. Mobil Huawei Nova, asi měsíc a půl v provozu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]