Lenovo c2 sim karta

Od: Datum: 13.07.17 21:57 odpovědí: 8 změna: 17.07.17 19:10

Dobrý večer,mám nově koupený telefon Lenovo c2.Když do zapnu,tak mě nechce načíst sim kartu.Ve starým telefonu sim karta funguje.Kde může být problém?Dík moc. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.17 22:08

Nejspíš v telefonu. Zajdi do prodejny operátora a když to nezprovozní ani oni, reklamuj telefon.

doplněno 14.07.17 14:57:

Možná se pletu, ale operátor by mohl mít zájem na spokojenosti zákazníka, takže by se mohl pokusit to zprovoznit. Pochopitelně pokud je vada v přístroji, pak reklamace u prodejce.

Ohodnoceno: 0x

Od: mnd®
Datum: 14.07.17 13:37

Zajdi si raději tam,kde jsi koupil ten telefon.Pokud jsi nekoupil ten telefon v prodejně svého operátora,ale někde na netu,tak se může stát,že si to nastavení nechají zaplatit a když se jim to nepovede,tak zaplatíš a budeš muset k prodejci tak jako tak.Zadarmo dnes nikdo nehrabe a proč se babrat s telefonem,který není od nás.

Datum: 14.07.17 22:26

Tak to je zajímavý.Telefon funguje jen na O2,na vodafone ne.Jak to můžu odblokovat na vodafone.

Datum: 14.07.17 22:44

Ta blokace ještě existuje? jsem myslel že už jsou všechny telefony odblokovaný.Nejde to změnit v nastavení telefonu přes sítě / nastavení sítě nebo tak nějak se to jmenovalo? Pokud ne,tak si zajděte do nějakého servisu a oni to za pár korun odblokují ale asi ztratíte záruku.Kde jste ten telefon koupil? Předpokládám že máte ještě ten starší na jednu SIM kartu.

Datum: 14.07.17 23:13

Asi existuje.Nikam se nedostanu ani na tu nastavení sitě.Koupil jsem ho na https://www.euronics.cz/mobil…-darky-lnvpa450139cz/p424346/ .Ne je to na dvě SIM karty.

Datum: 14.07.17 23:34

Tak to je divný.Dcera ho má v černým.Dual je to proto,aby se dali používat jak dvě karty,tak i proto dvě karty různých operátorů.Dáváte SIM kartu do slotu 1 doufám .Někdy to dělá neplechu.Ale když máte i O2,tak dejte vodu do jedničky a O2 do dvojky.Pokud nebude fungovat tak obráceně.Ale ten telefon funguje i na téčko - vyzkoušeno.Potom už nevím a bez vyzkoušení neporadím.

nechce to ani pin karty vody?

Datum: 14.07.17 23:57

Na O2 vše v porádku,ale na vodafone,to nenačte sim kartu.Zkusím si nechat vyměnit SIM kartu.Jestli to nepomůže,tak mě šlehne.

Datum: 17.07.17 19:10

Čau,tak už to funguje.Stačilo pouze zastříhnout SIM kartu na micro SIM http://www.danyk.cz/micro_sim.html .Ještě jednou dík. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.