Ukládání kontaktů do PC z telefonu N Lumia 61

Od: Datum: 16.12.12 13:19 odpovědí: 5 změna: 26.12.12 20:43

S tlf.Nokia Lumia 610 se nemohu pomocí aplikace N.suite ani PC suite připojit k PC.Při připojení telefonu mne automaticky naskočí aplikace ZUNE,přes kterou ovšem nemohu zálohovat kontakty z tlf.do počítače.Rovněž tak nemohu tyto upravovat pžřes počítač,jako tomu bylo u verze nokia suite.Poradí mne někdo co s tím.Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 00:30

Je důležité,jakou máte verzi Nokia Suite.

Podpora telefonů Lumia začíná tuším na verzi 3.6.36.0

Zkuste otevřít Nokia Suite a podívat se vpravo nahoře,případně aktualizujte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.12 09:36

Dobrý den,díky za radu.Nainstaloval jsem poslední verzi Nokia Suite 3.6.36.0,ale spojení mezi tlf.a PC jsem neprovedl.Zřejmě se musí ještě něco nainstalovat do telefonu/ na starém telefonu N95 8GB/,jswem měl rovněž nainastalovanou verzi Nokia Suite,přes kterou jsem se přihlašoval k PC.V pčípaděm,že by i u tohoto modelu telefonu bylo něco takového potřeba,prosím o radu,co mám udělat,popř.jakou verzi do tlf.stahnout.Děkuji.

Datum: 26.12.12 10:47

No,do toho telefonu Vy nenainstalujete nic,to dělá automaticky Nokia Suite po připojení přístroje.

1. Zkuste se podívat v počítači (Start - Ovládací panely - Přidat nebo odebrat program),zda máte v nainstalovaných programech také Nokia Connectivity Cable Driver.

2. Zkuste otevřít Nokia Suite,vyberte Nástroje - Přidat nový přístroj

3. Anebo zkuste použít jiný kabel

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.12 13:28

Mám nainstalovaný program Nokia Conektevity Cable Driver .Když jsem otevřel v Nokia Suite nástroje a klikl na přidat nový přístroj,nic se nedělo ani při výměně jiného kabelu.Zkrátka po připojení tlf.k PC jej PC "nevidí".Navíc po připojení se mne tlf.automaticky připojí k programu ZUNE a na Nokia Suite se mne v levém dolním rohu neobjeví.Nevím proč.Prosím o radu.Díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.