Jaký použít zesilovač pro TV

Od: Datum: 18.04.17 20:46 odpovědí: 5 změna: 23.04.17 11:40

Dobrý den, mám dotaz. Koupil jsem si chatu po částečné rekonstrukci. Řeším teď následující situaci. Po chatě je už natahaný koax pro TV - viz příloha.

Teď řeším jen situaci jak to dobře zapojit. Nakreslil jsem schéma. Bude stačit jeden zesilovač (adaptér pro všechny TV) ten bych rád umístil přímo pod střechu k anténě (je zde přivedeno 220v). Poradíte mi jaký adaptér koupit, tak aby to utáhlo všechny tv. Anténu mám a je i se zesilovačem. Teď to nějak vhodně napájet. Díky moc za rady a doporučení napájení. Rád bych si to pospojoval sám bez odborné pomoci :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.17 11:44

Źáleží na konkrétním místě. Někde bude fungovat bez zesilovače, kousek vedle nepomůže žádný. Můžeš se inspirovat u sousedů nebo pozvat anténáře, který signál proměří. Nebo zvolit systém pokus-omyl.

Ohodnoceno: 0x

Od: satak
Datum: 21.04.17 11:55
Pokuď nám sdělíte údaje o signálu naměřeném na anténě,je možné toto spočítat.
Anténář,vám to změří a navrhne řešení...

Datum: 21.04.17 12:36

chápu dobře, že ještě nemáte připojené televize, ale víte že budete potřebovat zesilovač. i televize mají vestavěné napájení zesilovačů antény.

Od: radce
Datum: 23.04.17 11:03
Antenare nevolat. Vubec nevi co a jak (vlastni zkusenost). Nejlepsi je udelej si sam.

Datum: 23.04.17 11:40

A kolik stovek či tisíce anténářů si vyzkoušel, že takto radíš?

Mě třeba jeden doktor blbě stanovil diagnózu a i přes to bych následně netvrdil, že doktoři nic neumí a nic neví, že je lepší se léčit sám.

Přínosnější by bylo, kdyby jsi napsal jméno a adresu toho, co vůbec neví co a jak. :) Napíšeš?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.