Aktualizace Apps

Od: Datum: 18.11.12 19:46 odpovědí: 1 změna: 18.11.12 20:32
avatar

Zdravím.Mám foun SGSA.Tak jsem někde na něco sáhnul a spustil jsem zřejmě nějaké aktualizace APPS Samsung. Již delší dobu jsem měl stahnouté nějaké aplikace z GOOGLE PLAY a Samsung APPS.Vše v pohodě.Ale od včera se mi objevuje oznámení New App..Try our latest live wall paper firework... Je to oznámení,že je nová aplikace.Ale proč se to objevuje když nejsem jakkoliv ,Wifi a nebo datově připojen k netu.I v Nastavení/Aplikace/Samsung Apps mám nastaveno [b]Vypnout[/b].Dá se to ještě někde zarazit?Při stahování aplikací jsem vždy vypnul možnost aktualizace.Možná,že jsem někde zapoměl ale myslím si,že to by neměl být ten hlavní problém.Proč to dělá když nejsem připojen na net?

doplněno 18.11.12 21:16:

Informace se projeví jak zvukem tak znakem v horním stavovém řádku a písemně v otevřené roletce znakového(inform.) řádku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.12 20:32
avatar

Pravděpodobně jste naistalovala aplikaci, která má v sobě tento druh reklamy. Najdou se aplikace které vytvoří reklamu na ploše. Některé ji zobrazují v stavovém řádku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.